Xbox Game Pass 3 yıllık nasıl alınır?

Sanırım açığı fark etmiş Microsoft, maalesef artık olmuyor.

Boş hesapta denediniz değil mi hocam hesapta mevcut Ultimate üyelik yoktu? Böyle bir güncelleme görmedim, sistemin açığı sayılmaz zaten bu olay. Normalde hali hazırda Gamepass tanımlı hesaplarda 6 aylık Live Gold 2 aylık Gamepass'e dönüşüyordu. Önce Live Gold, sonra Gamepass üyeliği tanımlanmalı.

Boş hesapta denediniz değil mi hocam hesapta mevcut Ultimate üyelik yoktu? Böyle bir güncelleme görmedim, sistemin açığı sayılmaz zaten bu olay. Normalde halihazırda Game Pass tanımlı hesaplarda 6 aylık Live Gold 2 aylık Game Pass'e dönüşüyordu. Önce Live Gold, sonra Game Pass üyeliği tanımlanmalı.

Opsss. Deneyen var mı ben satın aldım ama ulimatenin süresinin bitmesini bekliyorum. Sonra eski hesaba Live'ları tanımlayacağım bir süre daha bir şey olmasın :(

Boş hesapta denediniz değil mi hocam hesapta mevcut Ultimate üyelik yoktu? Böyle bir güncelleme görmedim, sistemin açığı sayılmaz zaten bu olay. Normalde halihazırda Game Pass tanımlı hesaplarda 6 aylık Live Gold 2 aylık Game Pass'e dönüşüyordu. Önce Live Gold, sonra Game Pass üyeliği tanımlanmalı.

Ultimate üyelik yok ama normal üyeliğim vardı 29.99. TL olan, onu 45 TL'ye Ultimate'e yükselttim, sonra bu hesaba hediye üyeliği gönderdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultimate üyelik yok ama normal üyeliğim vardı 29.99. TL olan, onu 45 TL'ye Ultimate'e yükselttim, sonra bu hesaba hediye üyeliği gönderdim.

Önce Live Gold tanımlanacak sonrasında Ultimate hesaba yükseltilecek hocam. Örneğin 12 aylık Live Gold tanımlı hesapta Ultimate alırsanız 13 aylık Gamepass Ultimate, 36 aylık Live Gold tanımlı hesaba Gamepass tanımlarsanız 37 aylık üyeliğiniz olur. Hali hazırda Gamepass üzerine Live Gold veya EA Play alırsanız dönüşüm yazdığınız oranda oluyor.

Hocam belirtilen şekilde kendinize kodu hediye edip, sonrasında Ultimate abonelik bittiğinde girdiniz değil mi? Aşamalarda bir eksiklik olabilir mi acaba?
Tam olarak süreç şu şekilde oldu; hali hazırda 29.99 tl'ye aldığım 1 aylık game pass üyeliğim vardı,üzerine 1 aylık ultimate aboneliği satın aldım 44,99 tl'ye , üyeliğim 12 Mayıs'a kadar uzadı,sonra ms store'dan 6 aylık live gold hediye üyeliği aldım ve ultimate aboneliğim olan hesabıma gönderdim, kodu aktif etmek istediğimde 6 aylık live gold üyeliğinin 2 aylık ultimate aboneliğine dönüşeceği uyarısı alıyorum.
Acaba ben mi bir yerde hata yaptım !!

Tam olarak süreç şu şekilde oldu; halihazırda 29.99 TL'ye aldığım 1 aylık Game Pass üyeliğim vardı, üzerine 1 aylık Ultimate aboneliği satın aldım 44,99 TL'ye, üyeliğim 12 Mayıs'a kadar uzadı, sonra ms Store'dan 6 aylık Live Gold hediye üyeliği aldım ve Ultimate aboneliğim olan hesabıma gönderdim, kodu aktif etmek istediğimde 6 aylık Live Gold üyeliğinin 2 aylık Ultimate aboneliğine dönüşeceği uyarısı alıyorum.
Acaba ben mi bir yerde hata yaptım!

Hocam hiç hesabınızda aktif abonelik bulunmaması gerekiyor. Önceden aldığınız olabilir ama aktif olarak devam etmeyecek. Gidip Microsoft Store'dan ucuza 6 aylık Gold Live aboneliği alıyorsunuz hediye olarak. İstediğiniz kadar alabilirsiniz Max 6 adet. Bunları alıp aktif ettikten sonrasında hesap ayarlarına girdiğinizde 1 aylık Ultimate aboneliği ile tüm hesabınızı Ultimate'e dönüştürebiliyorsunuz.
Hem gelecekte ki zamlardan kurtuluyorsunuz hem de aylık 21TL'ye abonelik sahibi oluyorsunuz. Ben 2025'e kadar rahatım mesela çıkan tüm oyunları oynayabileceğim yeni gelenler eskiler.

18 aylık Gold Live 360TL üstüne 45 TL verip 1 aylık Ultimate alsam 19 aylık Ultimate Game Pass mi olmuş oluyor?

Evet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hiç hesabınızda aktif abonelik bulunmaması gerekiyor. Önceden aldığınız olabilir ama aktif olarak devam etmeyecek. Gidip Microsoft Store'dan ucuza 6 aylık Gold Live aboneliği alıyorsunuz hediye olarak. İstediğiniz kadar alabilirsiniz Max 6 adet. Bunları alıp aktif ettikten sonrasında hesap ayarlarına girdiğinizde 1 aylık Ultimate aboneliği ile tüm hesabınızı Ultimate'e dönüştürebiliyorsunuz.

Hem gelecekte ki zamlardan kurtuluyorsunuz hem de aylık 21TL'ye abonelik sahibi oluyorsunuz. Ben 2025'e kadar rahatım mesela çıkan tüm oyunları oynayabileceğim yeni gelenler eskiler.

Evet.

Hocam peki ben 12 aylık EA üyeliği alsam, sonrada 18 aylık Gold Live alsam, üstüne bir de Ultimate yapıştırsam 31 aylık Game Pass olur mu?

Geri
Yukarı