Xbox Game Pass alınır mı?

Çok oyun oynayan biriysen elbette alınır. Çok fazla oyun var ve gelmeye de devam edecek gibi. Ben çok oynamamama rağmen ilerde zam gelir diye 3 yıllık aldım.

Tabii ki de. Xbox adamdır. Yurt dışında 10 dolar olan şeyin bizde 30 TL olması bile bir mucize zaten.

Yeterli sistemim olsaydı kesinlikle alırdım ama şuan sistemim olmadığı için GFN kullanıyorum ve oyunları kendim satın alıyorum.

Umarım bir gün GFN ve Gamepass anlaşma yaparlar ama pek sanmıyorum.
Bu baya zor çünkü Game Pass kütüphanesi halihazırda xCloud'da var. EA Play kütüphanesinin GFN'ye gelmesi bir ihtimal mümkün.

Yeterli sistemim olsaydı kesinlikle alırdım ama şu an sistemim olmadığı için GFN kullanıyorum ve oyunları kendim satın alıyorum.

Umarım bir gün GFN ve Game Pass anlaşma yaparlar ama pek sanmıyorum.

Kendi sistemleri var hatta akıllı TV'ye falan gelecek, Game Pass(EA Play)+xcloud 100TL olsa güzel olur.

Steam gibi atölye içeriği olsa gene bir nebze idare eder, bari kendi oyunlarını yap yöntemler var ama bir crack dosyası atmadığın kalıyor.

1 yıllık Gamepass 360 lira. Forza Horizon 5 ön sipariş 420 lira. Üstelik Uplay+ iddiaları da var. Bakalım göreceğiz neler olacak ileride.
Gamepass'te Forza DLC'leri gelmiyor. 420 liralık ön siparişte bütün DLC'ler dahil galiba.

Gamepass'te Forza DLC'leri gelmiyor. 420 liralık ön siparişte bütün DLC'ler dahil galiba.
Evet öyle bir durum da var tabi. Standart sürüm geliyor Gamepass'e. Horizon 4'de öyle.

Kesinlikle evet. 200 kaliteli oyun+ EA Play 30 lira. Yurt dışında ise 10 dolar bu arada.

Alınmazmı tabikide alınır kaliteli bir pc olsun başından kalkamazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…