Xbox Game Pass alınır mı?

Çok oyun oynayan biriysen elbette alınır. Çok fazla oyun var ve gelmeye de devam edecek gibi. Ben çok oynamamama rağmen ilerde zam gelir diye 3 yıllık aldım.

Yeterli sistemim olsaydı kesinlikle alırdım ama şuan sistemim olmadığı için GFN kullanıyorum ve oyunları kendim satın alıyorum.

Umarım bir gün GFN ve Gamepass anlaşma yaparlar ama pek sanmıyorum.
Bu baya zor çünkü Game Pass kütüphanesi halihazırda xCloud'da var. EA Play kütüphanesinin GFN'ye gelmesi bir ihtimal mümkün.

Yeterli sistemim olsaydı kesinlikle alırdım ama şu an sistemim olmadığı için GFN kullanıyorum ve oyunları kendim satın alıyorum.

Umarım bir gün GFN ve Game Pass anlaşma yaparlar ama pek sanmıyorum.

Kendi sistemleri var hatta akıllı TV'ye falan gelecek, Game Pass(EA Play)+xcloud 100TL olsa güzel olur.

bunlar büyük sorunlar bence. Ben Türkçe yamayla oynamak isterdim. Ayrıca mesela Forza Horizon 4'ün bazen açılmayıp hata vermesi ve bunu yeniden yüklemeden çözememem sinir bozucuydu. Bazı oyunlar hakkında da garip buglar rapor edilmiş. Metro Exodus'ta hep aynı yerde çökmesi gibi. Bende de olmuştu: A plague tale: İnnocence oyunu nir yerde sürekli çöküyordu sinirlendim korsan oynamak zorunda kaldım kaldığım yerden ve korsan kusursuz çalışıyordu. Kütüphane genişlerken kendi sistemine de çeki düzen vermesi lazım Microsoft'un.

Steam gibi atölye içeriği olsa gene bir nebze idare eder, bari kendi oyunlarını yap yöntemler var ama bir crack dosyası atmadığın kalıyor.

Geri
Yukarı