Xbox Game Pass alınır mı?

Maryo

Centipat
Katılım
1 Haziran 2020
Mesajlar
474
Çözümler
1
Sizce alınır mı? Konsol için değil PC için.
Eğer ben bir oyunu oynarım ve maksimum 5-6 saatten sonra birdaha dönmeyip hemen başkasına giderim dersen alınır ama yok ben bir oyunu istiyorum ve o oyunu en az 20-30 saat oynarım der iseniz o oyunu alın bence.
 

nc.abidin

Picopat
Katılım
8 Şubat 2021
Mesajlar
118
Çözümler
1
Yeterli sistemim olsaydı kesinlikle alırdım ama şuan sistemim olmadığı için GFN kullanıyorum ve oyunları kendim satın alıyorum.

Umarım bir gün GFN ve Gamepass anlaşma yaparlar ama pek sanmıyorum.
 

Turquoise Blue

Picopat
Katılım
8 Ağustos 2020
Mesajlar
334
Çözümler
1
E3 izledikten sonra "kesin zam yaparlar" dedim, gerçekten çok iyi bir şey tek sorun yama veya mod kurulamaması.

Bunlar büyük sorunlar bence. Ben Türkçe yamayla oynamak isterdim. Ayrıca mesela Forza Horizon 4'ün bazen açılmayıp hata vermesi ve bunu yeniden yüklemeden çözememem sinir bozucuydu. Bazı oyunlar hakkında da garip buglar rapor edilmiş. Metro Exodus'ta hep aynı yerde çökmesi gibi. Bende de olmuştu: A plague tale: İnnocence oyunu nir yerde sürekli çöküyordu sinirlendim korsan oynamak zorunda kaldım kaldığım yerden ve korsan kusursuz çalışıyordu. Kütüphane genişlerken kendi sistemine de çeki düzen vermesi lazım Microsoft'un.
 

Asdasgudas

Centipat
Katılım
26 Eylül 2020
Mesajlar
4.475
Makaleler
3
Çözümler
12
Yer
Muğla
Bir FIFA sever olarak EA Play'in eklenmesiyle gözümde platform-u kamile ulaşmış olan servistir. 4 aydır kullanıyorum. Oyun oynamaktan ciğerim soldu ama daha belki de hiç bakmadığım yüzlerce oyun vardır.
 
Yukarı