Xbox Game Pass alınır mı?

fatihhan11

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Victus16-s0008nt (7Z582EA), AMD Ryzen™ 7 7840HS, NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB
Dostlar ne tür kriterler üzerinde durulmalı, bir ya da birkaç oyuna diger yüzlerce oyun ile her ay 80TL vermekmi mantıklıdır biriktirip kalıcı olarak almakmı, özellikle ilk kez laptop sahibi olan kendim göz önune alınınca. Şu an zaten üniversiteye hazırlanmaktayım çok fırsatım olmaz oyun oynamaya.

Dostlar ne tür kriterler üzerinde durulmalı, bir ya da birkaç oyuna diger yüzlerce oyun ile her ay 80TL vermekmi mantıklıdır biriktirip kalıcı olarak almakmı, özellikle ilk kez laptop sahibi olan kendim göz önune alınınca. Şu an zaten üniversiteye hazırlanmaktayım çok fırsatım olmaz oyun oynamaya.
O zaman Game Pass al çünkü çok zamanın olmayacakmış müsait olduğun zaman aylık 80 tl verir istediğini oynarsın. 1 yıllık parasına 4-5 oyun alabiliyorsun zaten anca.

Bu devirde 80 lira ne ki hocam. Basın gitsin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı