Xbox Game Pass "'Bankanız bu ödeme yöntemine yetki veremedi" Hatası

C-Note

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Xbox One S'e Game Pass Ultimate satın almaya çalışıyorum ama Vakıfbank Bankomat kartım içinde yeterli bakiye olmasına rağmen 'Bankanız bu ödeme yöntemine yetki veremedi'. mesajı alıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır? Yarın bankaya görüşmeye gideceğim. Bir bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Xbox One S'e Game Pass Ultimate satın almaya çalışıyorum ama Vakıfbank Bankomat kartım içinde yeterli bakiye olmasına rağmen 'Bankanız bu ödeme yöntemine yetki veremedi'. mesajı alıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır? Yarın bankaya görüşmeye gideceğim. Bir bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
Satın alma döviz bazında mı TL mi?

Benim başıma benzer durum geldi. Param çekilmişti ve kartım bloke olmuştu. Para gitti üyelik gelmedi. Bir ara bankayı arayıp soracağım. Bir kaç kez denedikten sonra para çekildi. Yeterli bakiye olmasına ve işlem kısıtı olmamasına rağmen yetersiz bakiye hatası veriyordu.

Benim başıma benzer durum geldi. Param çekilmişti ve kartım bloke olmuştu. Para gitti üyelik gelmedi. Bir ara bankayı arayıp soracağım. Bir kaç kez denedikten sonra para çekildi. Yeterli bakiye olmasına ve işlem kısıtı olmamasına rağmen yetersiz bakiye hatası veriyordu.
Hocam bende hiç para çekilme durumu yok mecburen kod şeklinde alıyorum. Sanırım kredi kartlarına yetki veriliyor benim kartım 3D Secure Güvenliği olduğu için bir kredi kartıyla yapmam gerekiyor.

Bankamatik kartlardan ödeme almıyor.Kredi kartı lazım.Aynı durum benım de başıma geldi.
Eğer bu dediğim olay yoksa windows update yapıp xbox gamepass beta yı indirip deneyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı