Xbox Game Pass EA oyunları oynanmıyor

wickity

Decapat
Xbox Game Pass 29.99TL'lik versiyonunu aldım, altında EA Play oyunlarını içerdiği yazıyor fakat oyunu açmaya çalıştığımda EA Desktop'un satın alma menüsüne atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunun çözümü yok. Bizzat arkadaşım da yaşadı şahit oldum. Canlı destek ile görüştü fakat canlı destek zaten aktif olduğunu söyledi. İnternette ki hiçbir çözüm işe yaramıyor.

Evet Ultimate ile alakalı değil ben normal versiyonda kullanıyorum eaplay daki tüm oyunları sorunsuz oynuyorum ea playe microsft hesabınızla oturum açın yani microsoftta hangi hesabı kullanıyorsanız onla eaplay hesabı oluşturup uygulamaya girin sonra gamepass uygulamasından indireceğiniz oyuna tıklayın direkt eaplaye atması lazım

Ea play hesabıma xbox hesabım bağlı. Zaten kontrol etmek için hesabımdan çıkış yapıp xbox üzerinden giriş yaptım fakat hala olmadı. Game Pass'e ilk kayıt olduğumda başka bir oyunu rahatça indirmiştim ama şu anda hiç bir oyunu indiremiyorum.

Bu sorunu yaşayanların çoğu Ea uygulamasına giriş yaparken ya kayıt oldu ya da var olan bir hesabı ile girdi. Fakat Ea Play'in aktif olması için Xbox hesabı ile girmeniz gerekir (uygulama ilk açıldığında Xbox simgesine tıklayarak)

ea.PNG

Bu sorunu çözmek için yapmanız gerekenler:​
-İlk olarak Xbox'ı bağladığınız hesabınızdan Xbox bağlantısını unlink yapın.
Ea internet sitesine girin ve giriş yapın. Profil düzenlemeden "Bağlantılar" bölümünden Xbox hesabını unlink yapın.
-Ea uygulamasından çıkış yapın ve Xbox uygulamasını yeniden başlatın.
-Ea uygulamasına yukarda gösterdiğim Xbox simgesine tıklayarak giriş yapın.

Eğer girdiğiniz e-postada zaten kayıtlı bir hesap ver derse , Ea hesabınızın e-postasını değiştirin ve Xbox simgesine tıklayarak tekrar giriş yapın.

Sorununuz %90 çözülmüştür eğer çözülmediyse yazın yardım etmeye çalışırım

Bu sorunu yaşayanların çoğu Ea uygulamasına giriş yaparken ya kayıt oldu ya da var olan bir hesabı ile girdi. Fakat Ea Play'in aktif olması için Xbox hesabı ile girmeniz gerekir (uygulama ilk açıldığında Xbox simgesine tıklayarak)

Eki Görüntüle 1333383

Bu sorunu çözmek için yapmanız gerekenler:​
-İlk olarak Xbox'ı bağladığınız hesabınızdan Xbox bağlantısını unlink yapın.
Ea internet sitesine girin ve giriş yapın. Profil düzenlemeden "Bağlantılar" bölümünden Xbox hesabını unlink yapın.
-Ea uygulamasından çıkış yapın ve Xbox uygulamasını yeniden başlatın.
-Ea uygulamasına yukarda gösterdiğim Xbox simgesine tıklayarak giriş yapın.

Eğer girdiğiniz e-postada zaten kayıtlı bir hesap ver derse , Ea hesabınızın e-postasını değiştirin ve Xbox simgesine tıklayarak tekrar giriş yapın.

Sorununuz %90 çözülmüştür eğer çözülmediyse yazın yardım etmeye çalışırım

EA Play açılmıyor bile exe çalışmıyor ya da anlamadım gelmiyor ea play.

Yeni konular

Geri
Yukarı