Xbox Game Pass for PC ile EA çalışmaması

bılmes

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Xbox for PC aldım ve EA Play hiçbir şekilde çalışmıyor, tıklıyorum tıklıyorum hiçbir tepki vermiyor. Buradaki tüm çözümlere de baktım olmadı, internetten de araştırdım bulamadım. Geçen oldu fakat yine bozuldu ve şu an çalışmıyor, indirdiğim oyunları da diskten açınca çalışmıyor. Tıklıyorum ve tepki vermiyor.

Çok sorun var bu konu hakkında. İleride bu durum düzelecektir güncellemelerle. Mesele şu bu dosyaların hepsi korumalı. Bir şey yapma seçeneğin de olmuyor.

Anlamadım ki en ufak bir çözümü bile yok, indirdiğimiz oyunlarla kalıyoruz. Geçen de BF1 indirdim 50 GB oldu sonra indiriliyor diyor saatlerce ve en sonunda uygulama açılmadı. Gerçekten iğrenç bir sistem yapmışlar, ne güzel Origin zaten sorunsuz çalışıyordu, orayla bir bağlantı kurulabilirdi.
Çok sorun var bu konu hakkında. İleride bu durum düzelecektir güncellemelerle. Mesele şu bu dosyaların hepsi korumalı. Bir şey yapma seçeneğin de olmuyor.

Anlamadım ki en ufak bir çözümü bile yok, indirdiğimiz oyunlarla kalıyoruz. Geçen de BF1 indirdim 50 GB oldu sonra indiriliyor diyor saatlerce ve en sonunda uygulama açılmadı. Gerçekten iğrenç bir sistem yapmışlar, ne güzel Origin zaten sorunsuz çalışıyordu, orayla bir bağlantı kurulabilirdi.
Benim anlamadığım olay o. Bende Steam'de de EA Play var ama Origin ile çalışıyor. :D

Hocam gerçekten çok sıkıntılı bir sistem düzgün çalışmıyor paramızla rezil oluyoruz.

Hocam gerçekten çok sıkıntılı bir sistem düzgün çalışmıyor paramızla rezil oluyoruz.

Vallahi ya hocam sormayın orada kocaman EA beta indir yazıyor Xbox for PC üzerinden tıklıyorsun indirilemedi bilmem şöyle böyle yapın diyor lütfen. Ya bunu bile göremiyorlar mı bu uygulamayı yapanlar, insanlar o kadar para veriyor her ay. Gerçekten düşüncesiz insanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı