Çözüldü Xbox Game Pass girdiğiniz bilgiler yanlış hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baytar555

Centipat
Daha fazla  
Game Pass almaya çalışıyorum fakat tüm bilgiler doğru olmasına rağmen girdiğiniz bilgiler yanlış hatası alıyorum. Yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• resim_2023-11-16_150653655.png
    resim_2023-11-16_150653655.png
    78,4 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Microsofta internet üzerinden giriş yap ve profilim bölümündeki ödemeler kısmından ekle kartını. Sonra yine internet üzerinden aboneliği al. Papara ile ben böyle yaptım aynı hata bende vardı.
Game Pass almaya çalışıyorum fakat tüm bilgiler doğru olmasına rağmen girdiğiniz bilgiler yanlış hatası alıyorum. Yardım edebilir misiniz?
Kart numarasını boşluk koyarak girmiş olabilirsin. Kart sahibi yerine isim yazmış olabilirsin.

Sansürlemeden at da daha iyi yardımcı olalım. ( ! )

Microsofta internet üzerinden giriş yap ve profilim bölümündeki ödemeler kısmından ekle kartını. Sonra yine internet üzerinden aboneliği al. Papara ile ben böyle yaptım aynı hata bende vardı.

Çözüm
Kart numarasını boşluk koyarak girmiş olabilirsin. Kart sahibi yerine isim yazmış olabilirsin.

Sansürlemeden at da daha iyi yardımcı olalım. ( ! )
Yok hocam ben hepsini doğru girdiğimden eminim sağolun. :D

Papara tarzı ön ödemeli kartları kabul etmiyor. Normal banka veya kredi kartı deneyin.
Maalesef başka kartım yok.
Deneyeceğim hocam çok sağolun.

Microsoft'a internet üzerinden giriş yap ve profilim bölümündeki ödemeler kısmından ekle kartını. Sonra yine internet üzerinden aboneliği al. Papara ile ben böyle yaptım aynı hata bende vardı.

Hocam denedim ve oldu gerçekten çok teşekkür ederim çok sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı