Xbox Game Pass Haziran 2021 İkinci Dalga Oyunları Açıklandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Xbox Game Pass Haziran 2021 İkinci Dalga

Xbox Game Pass tarafından Haziran 2021 ikinci dalga oyunları olarak Limbo, Prodeus, NFS: Hot Pursuit Remastered ve daha fazlası duyuruldu. Microsoft, Haziran 2021 ikinci dalga olarak Xbox Game Pass platformuna eklenecek olan yeni oyunları duyurdu. İkinci yarıda eklenecek oyunlar arasında olarak Limbo, Prodeus, NFS: Hot Pursuit Remastered gibi başlıklar yer alıyor. Yeni Xbox Game Pass […]

Devamı: Xbox Game Pass Haziran 2021 İkinci Dalga Oyunları Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Tam da Gang Beasts ve Limbo'yu satın almak için para hazırlıyordum. Harika oldu benim için ancak genel anlamda insanları tatmin etmez gibi. Inside da gelseydi güzel olurdu.

Xbox Game Pass Haziran 2021 İkinci Dalga

Xbox Game Pass tarafından Haziran 2021 ikinci dalga oyunları olarak Limbo, Prodeus, NFS: Hot Pursuit Remastered ve daha fazlası duyuruldu. Microsoft, Haziran 2021 ikinci dalga olarak Xbox Game Pass platformuna eklenecek olan yeni oyunları duyurdu. İkinci yarıda eklenecek oyunlar arasında olarak Limbo, Prodeus, NFS: Hot Pursuit Remastered gibi başlıklar yer alıyor. Yeni Xbox Game Pass […]

Devamı: Xbox Game Pass Haziran 2021 İkinci Dalga Oyunları Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ultimate kullanıcısıyım. Yeni gelen her oyunu denemesem de burada birkaçını gözüme kestirdim, fena değiller.

Microsoft Store'un geliştiğini görmek güzel, öncedenbom boştu hiç oyun veya uygulama yoktu artık dolup taşıyor. GamePass sayesinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı