Xbox Game Pass HDD'yi görmüyor

Elandeer

Kilopat
Bilgisayara yeni HDD taktım. Xbox uygulamasında oyunu indireceğim dizini değiştirmek istiyorum ancak HDD'yi görmüyor. Steam'de falan görüyor HDD'yi sıkıntı yok ancak dediğim gibi Xbox uygulamasında görmüyor HDD'yi. Nedir bir fikriniz var mı? Ne yapmam gerek?

Hocam ayarlar menüsüne girip depolama kısmından ayarlarını değiştirebilirsiniz. Uygulama için gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Hocam ayarlar menüsünde görmüyordu zaten. Çözümü buldum. Linkini aşağıya atıyorum aynı sorunu yaşayanlar girip oradan bakabilir.

.

Klasik Microsoft. Saçma sapan bir şekilde halledildi.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Yeni içeriği D'ye kaydet deme me ve uygulamayı silip yükleme me rağmen düzelmedi hala. Başka bir yöntem var mı acaba?
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Yeni içeriği D'ye kaydet deme me ve uygulamayı silip yükleme me rağmen düzelmedi hala. Başka bir yöntem var mı acaba?
+

Son düzenleme:
Ayarlar menüsünde göründüğü halde bazı oyunları istediğim HDD'ye kaydederken bazıları sadece 2 adet HDD görüyor. Ne yapsam çözemedim.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    267,4 KB · Görüntüleme: 239
  • 2.jpg
    2.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 231
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı sorunu yaşıyorum C diskini görüyor D diskini görmüyor ne yapsam olmadı.

Hocam ayarlar menüsünde görmüyordu zaten. Çözümü buldum. Linkini aşağıya atıyorum aynı sorunu yaşayanlar girip oradan bakabilir.

.

Klasik Microsoft. Saçma sapan bir şekilde halledildi.

Hocam bende ingilizce de yok, translateden çevireyim dedim o da olmadı hiçbir şey anlamadım. Şöyle kısaca bir özetlersen de yapsam. Her ay almayı düşünüyorum tek sıkıntım şu HDD'yi görmemesi. Değişik değişik yöntemler denedim olmuyor artık. Yardım.

Hocam bende ingilizce de yok, translateden çevireyim dedim o da olmadı hiçbir şey anlamadım. Şöyle kısaca bir özetlersen de yapsam. Her ay almayı düşünüyorum tek sıkıntım şu HDD'yi görmemesi. Değişik değişik yöntemler denedim olmuyor artık. Yardım.
ayarlar sistem depolama aşşağıda yeni içeriğin nereye kaydedildiğini değiştirin

Geri
Yukarı