Xbox Game Pass Minecraft çıktı

Yanlış bilgilendirme olmuş, Gamepass'e değil GamePass Windows'a geldi. Xbox sürümünde zaten vardı.

lunar client, badlion client üzerinden giriş sağlanmıyor java edition'a sahip olunmadığı için bedwarscılar az beklesin 2-3 güne patch gelir clientlere

Minecraft bedrock ve Java Edition sürümlerine mod kurulabiliniyor mesela Minecraft Java Edition Forge ve OptiFine kurabildim shader modları da kurdum çok güzel oldu ya Game Pass iyi ki geldi şimdi bütün gün oynayabilirim korsan sürümlerde çok fazla üğraşiyordum mod kurmak için ama orijinal sürümde boyle bir sıkıntı çekmedim.

Minecraft bedrock ve Java Edition sürümlerine mod kurulabiliniyor mesela Minecraft Java Edition Forge ve OptiFine kurabildim shader modları da kurdum çok güzel oldu ya Game Pass iyi ki geldi şimdi bütün gün oynayabilirim korsan sürümlerde çok fazla üğraşiyordum mod kurmak için ama orijinal sürümde boyle bir sıkıntı çekmedim.
curseforge denedinizmi bilmem bir sürü mod var fakat düşüncem ile oda çalışmıyo. (denemedim.)

Nasıl bir hata veriyor.
şuan benden kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir hata var minecraft ın kendi launcherındada gerçekleşiyor win 11 kullanıyorum ondan dolayı yeşil ekran veriyor herhalde mavi ekran değişmiş
wcifs.sys errorunu veriyor hazırlanıyor kısmında.
Önceden yoktu bu sabah girdim en son girdiğimde ise yine bu hatayı verdi direk kapattım PC'yi şimdi açtım hala var hata çözümü de bulamadım forumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı