Xbox Game Pass Minecraft çıktı

Çoğu oyunda problemleri var ama. Herkes şikayetçi bir çok oyundan, girilemiyor, indirilemiyor vs diye.
Ben Game Pass servisini daha çok Xbox üzerinde deneyimledim. Kullandığım süre boyunca konsol tarafında herhangi bir sorun görmedim. Bilgisayar tarafında durum daha farklı olabilir. Ne kadar sorunlar olsa bile, şu bulunduğumuz ekonomik durum içinde, iyi bir kurtarıcı olarak görüyorum ben.

Ben Game Pass servisini daha çok Xbox üzerinde deneyimledim. Kullandığım süre boyunca konsol tarafında herhangi bir sorun görmedim. Bilgisayar tarafında durum daha farklı olabilir. Ne kadar sorunlar olsa bile, şu bulunduğumuz ekonomik durum içinde, iyi bir kurtarıcı olarak görüyorum ben.
Oynayacağınız oyunlar orada var ise evet güzel. Bende bi heyecanla 3 aylık free xboxtayım ama beğendiğim oyun bulamadım. Tabii ki ekonomik olarak kesinlikle yardımcı oluyor fakat bir çok oyunun yorumuna girdiğimde, yüklenmiyor, şu mb'ta kalıyor, online'da hiç bir şekilde bağlanılmıyor vs. çok fazla sorun bildirilmiş. Ben şimdilik sadece hades oynuyorum bir sorunum yok ama çok fazla oyunda bu sorunları okudum.

1635866475042.png

Geri
Yukarı