Xbox Game Pass nedir?

umut. kaan

Decapat
Daha fazla  
Xbox Series S alacağım ve Game Pass Ultimate bana anlatır mısınız mantığı nedir? Hiç kullanmadım anlatır mısınız ve konsoldaki Game Pass ve Game Pass Ultimate ile arasındaki fark nedir?

Xbox Game Pass, kütüphanesinde 100'ün üzerinde oyun bulunduran bir abonelik sistemidir. Aylık belli seviyelerde ücret ödeyerek abone olursunuz, ve bu oyunların hepsini 1 ay süresince oynayabilirsiniz.

Ultimate aboneliğinde hem Console, hem PC vardır. Ayrıca Discord Nitro gibi bazı avantajları da bulunuyor.

Game Pass Microsoft'un Xbox konsolları ve PC için geliştirdiği 200'den fazla oyun içeren, ekosistemine sürekli yeni oyunlar eklenmeye devam eden abonelik sistemidir. Ultimate üyeliği her iki sistemi de kapsar ve bünyesine ekstradan bazı avantajlar ekler.

Xbox Game Pass, kütüphanesinde 100'ün üzerinde oyun bulunduran bir abonelik sistemidir. Aylık belli seviyelerde ücret ödeyerek abone olursunuz, ve bu oyunların hepsini 1 ay süresince oynayabilirsiniz.

Ultimate aboneliğinde hem Console, hem PC vardır. Ayrıca Discord Nitro gibi bazı avantajları da bulunuyor.

Aralarında 15TL fark var verilir mi?

Xbox Series S alacağım ve Game Pass Ultimate bana anlatır mısınız mantığı nedir? Hiç kullanmadım anlatır mısınız ve konsoldaki Game Pass ve Game Pass Ultimate ile arasındaki fark nedir?
Ya bence daha önce bilindik oyunları oynadıysan almana çokta gerek yok. Bir oyun listesi yapıp almak yada bir seriyi merak ettiysen seriye başlamak için çok ideal bir sistem. Bana geçen gün 3 aylık bedava çıktı sadece 2 oyun yükleyip oynuyorum. Geri kalan bilindik oyunları ya daha önce denedim yada ilgimi pek çekmiyor. Tabi bu psikolojik bir olayda olabilir. Bu oyunlar steamde olsa alır oynardım da elimin altında hazır olunca ilgimi çekmiyor olabilir. Epicte başıma geliyor sürekli parayla alıp oynasam bitireceğim oyunu bedava alınca oynayasım gelmiyor.
Aralarında 15TL fark var verilir mi?
Hem konsol hem pcden kullanacaksan verilir.

Ultimate aboneliğinde hem Console, hem PC vardır. Ayrıca di.

Ya bence daha önce bilindik oyunları oynadıysan almana çok da gerek yok. Bir oyun listesi yapıp almak ya da bir seriyi merak ettiysen seriye başlamak için çok ideal bir sistem. Bana geçen gün 3 aylık bedava çıktı sadece 2 oyun yükleyip oynuyorum. Geri kalan bilindik oyunları ya daha önce denedim ya da ilgimi pek çekmiyor. Tabii bu psikolojik bir olayda olabilir. Bu oyunlar Steam'de olsa alır oynardım da elimin altında hazır olunca ilgimi çekmiyor olabilir. Epic'te başıma geliyor sürekli parayla alıp oynasam bitireceğim oyunu bedava alınca oynayasım gelmiyor.

Hem konsol hem PC'den kullanacaksan verilir.

Sadece Series S'den oynayacağım.

Geri
Yukarı