Xbox Game Pass ve Game Pass Ultimate farkı nedir?

Düz Game Pass sadece bilgisayar için. Ultimate ise bilgisayar + konsol için.

Sorum başlıktaki gibi, bir sorum daha olacak, kod satan sitelerden daha ucuza bulabilir miyim? Teşekkürler.
Gamepass = PC
Ultimate = PC + Konsol
Bu arada 30 tl zaten. 30 TL al güvenli al derim ben yada git discord nitro al 27 tl(sanırsam) 2 ay ordan hediye geliyor al istersen ama o kodlar için daha once gamepassin olmamış olmalı.

Gamepass = PC
Ultimate = PC + Konsol
Bu arada 30 tl zaten. 30 TL al güvenli al derim ben yada git discord nitro al 27 tl(sanırsam) 2 ay ordan hediye geliyor al istersen ama o kodlar için daha once gamepassin olmamış olmalı.
Daha önce hiç almadım, nitro almam daha mantıklı sanırım nasıl yapacağım ?

Bilgisayar için alacağım bu arada.

Daha önce hiç almadım, nitro almam daha mantıklı sanırım nasıl yapacağım ?

Bilgisayar için alacağım bu arada.
Discord Nitro alıyorsunuz. (Hala kampanya geçerli mi kontrol ediniz.) Hediyeler kismında Xbox Gamepass Ultimate kodu var onu uygulamaya girince kart bilgisi giriyorsunuz para çekmiyor 2 ay sonunda ödemeyi kapatmazsanız 3. Ayı otomatik yeniler dikkat! İlk 2 ay para çekmez.

Discord Nitro alıyorsunuz. (Hala kampanya geçerli mi kontrol ediniz.) Hediyeler kismında Xbox Gamepass Ultimate kodu var onu uygulamaya girince kart bilgisi giriyorsunuz para çekmiyor 2 ay sonunda ödemeyi kapatmazsanız 3. Ayı otomatik yeniler dikkat! İlk 2 ay para çekmez.
Sonrasında devam edecekseniz iptal edip Gamepass alın çünku bu Ultimate 15 tl fazladan ödersiniz.

Hocam classic olaninda vermiyor çoğu kişiye boostlu olanını alırsanız genelde veriyor.
Bilmiyordum araştırırsanız daha sağlıklı olur @Burak İncehasan

Sonrasında devam edecekseniz iptal edip Gamepass alın çünku bu Ultimate 15 tl fazladan ödersiniz.

Bilmiyordum araştırırsanız daha sağlıklı olur @Burak İncehasan
Tamamdır hocam teşekkür ederim desteğin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı