Ubisoft Connect Xbox Game Pass ödülleri Rainbow Six: Siege için kalıcı mı?

Eldrithc

Hectopat
Kaç gündür şu sorunun cevabını arıyorum forumda da bilen göremedim cevap veren olursa çok teşekkür ediyorum şimdiden. Sorum: R6 standart versiyon var bende PC için. Xbox Game Pass aldığımda 16 ajan ödülünü alabiliyor muyum ve bu ödül kalıcı mı yoksa her ay almak zorunda mıyım Xbox Game Pass'i?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet alabiliyorsunuz. 1 kere alıp hesaba eklemeniz yeterli, Game Pass aboneliğiniz bitse bile kalmaya devam ediyor. Ekstradan extraction trial sürümünü oynasanız bile ödülleri alabildiğinizden bahsetmişler, deneyebilirsiniz.
Paket ürünleri kalıcı olarak hesabına tanımlanıyor. Sadece R6 Siege'ye özel değil, oyun + paket içeren çoğu oyunda da durum böyle.
Çok teşekkür ederim. Xbox Gamepass sitesinde konsol yazıyordu bu ödüller için o yüzden şüphede kalmıştım. Sizce alınır mı Xbox Gamepass sadece R6 için? Birde wild rift ödüllerini alacağım.

Çok teşekkür ederim. Xbox Game Pass sitesinde konsol yazıyordu bu ödüller için o yüzden şüphede kalmıştım. Sizce alınır mı? Xbox Game Pass sadece R6 için? Bir de Wild Rift ödüllerini alacağım.

R6 Extraction, Siege'de 18 tane operatör veriyordu. Ubisoft kütüphanenizden R6 Extraction Trial indirin ve oyuna girin daha sonra Ubisoft Connect ödüller kısmından 18 tane operatörü almayı deneyin.

R6 Extraction, Siege'de 18 tane operatör veriyordu. Ubisoft kütüphanenizden R6 Extraction Trial indirin ve oyuna girin daha sonra Ubisoft Connect ödüller kısmından 18 tane operatörü almayı deneyin.
Yani hem extraction ödüllerini hemde 16 operatör Xbox Gamepass ödüllerini mi almış olacağım? Extraction bedava mı Xbox Gamepasste?

Çok teşekkür ederim. Xbox Gamepass sitesinde konsol yazıyordu bu ödüller için o yüzden şüphede kalmıştım. Sizce alınır mı Xbox Gamepass sadece R6 için? Birde wild rift ödüllerini alacağım.
Oyundan oyuna değişiyor. Konsol sürümünde olup da bilgisayar sürümünde olmayan oyunlar da var, buna dikkat ederek satın almalısın. Bana kalırsa sadece ödüller için Game Pass alınmaz çünkü çok sağlam oyunlar da bulunuyor içerisinde. Ancak 30 TL'ye tek başına da o kadar operatör ve bir dünya getiriyi elde edemeyeceğin için 1 aylığına kullanmak mantıklı olur.

Yani hem extraction ödüllerini hem de 16 operatör Xbox Game Pass ödüllerini mi almış olacağım? Extraction bedava mı Xbox Game Pass'te?

Game Pass 1. ve 2. yılın ödüllerini veriyor operatör olarak. Extraction ise aşağıdaki resimdeki olan operatörleri veriyor. İkisinin verdiği operatörler de farklıysa ikisini de alabilirsiniz tercih sizin.

1684936522304.png

Extraction Game Pass'te de var ancak Ubisoft kütüphanenizden trial olan versiyonunu da oynarsanız olacağını belirtmişler.

Game Pass 1. ve 2. yılın ödüllerini veriyor operatör olarak. Extraction ise aşağıdaki resimdeki olan operatörleri veriyor. İkisinin verdiği operatörler de farklıysa ikisini de alabilirsiniz tercih sizin.

Eki Görüntüle 1791458

Extraction Game Pass'te de var ancak Ubisoft kütüphanenizden trial olan versiyonunu da oynarsanız olacağını belirtmişler.
6-7 tane ekstra oluyor eğer Xbox Gamepass'deki ödülleride alırsam. Bunları almam için Xbox Gamepass'ten R6 extraction indirmem yeterli değil mi? İlla oynamak zorunda mıyım?

Geri
Yukarı