Ubisoft Connect Xbox Game Pass ödülleri Rainbow Six: Siege için kalıcı mı?

1 kere oyuna girmeniz lazım.
Tamam teşekkürler.
Oyundan oyuna değişiyor. Konsol sürümünde olup da bilgisayar sürümünde olmayan oyunlar da var, buna dikkat ederek satın almalısın. Bana kalırsa sadece ödüller için Game Pass alınmaz çünkü çok sağlam oyunlar da bulunuyor içerisinde. Ancak 30 TL'ye tek başına da o kadar operatör ve bir dünya getiriyi elde edemeyeceğin için 1 aylığına kullanmak mantıklı olur.
Evet o yüzden sordum bu R6 Deluxe Edition konsol yazıyordu internet sitesinde ama siz ödülü alabilirsiniz dediniz. Wild rift ve R6 için işime yarayacak ancak hangi oyunları oynamaliyim içerisinden bilmiyorum önerirseniz bakarım.

Tamam teşekkürler.

Evet o yüzden sordum bu R6 Deluxe Edition konsol yazıyordu internet sitesinde ama siz ödülü alabilirsiniz dediniz. Wild rift ve R6 için işime yarayacak ancak hangi oyunları oynamaliyim içerisinden bilmiyorum önerirseniz bakarım.
Yakın zamanda Scorn çok dikkatimi çekti. Korku ve bulmaca türünü seviyorsan sağlam oyundur.

Tamam teşekkürler öneriniz için unutmazsam bakarım. Hocam kesin eminsiniz ödülü veriyor değil mi? İnternet sitesinde konsol yazıyordu.
Bundan dolayı tekrardan bakabileceğini söyledim çünkü bazen konsol ile bilgisayar sürümü aynı oyunları veya paketleri içermiyor. Ancak hatırladığım kadarıyla R6 paketleri her iki sürümde de var.

Bundan dolayı tekrardan bakabileceğini söyledim çünkü bazen konsol ile bilgisayar sürümü aynı oyunları veya paketleri içermiyor. Ancak hatırladığım kadarıyla R6 paketleri her iki sürümde de var.
Hocam net cevap verirseniz sevinirim sadece R6 için alacağım hemen hemen çünkü. Ben baktığımda internet sitesinde deluxe Edition'da konsol yazıyordu

Buradan baktım ancak konsola özel ibaresi göremedim. Deluxe Edition olduğu için halihazırda zaten 1. ve 2. yılın operatörleri geliyor. Paket içeriği böyle yani.
İyi o zaman alırım sanırım. Baktım pcde yok technopattan birine ucuza satarım belki.

Hocalarım maalesef alamıyormuşum. Xbox desteğe yazdım konsol için olduğunu söylediler. Oyunda nam kasmak baya zor ve karakterimde yok pek ne yapsam bilemedim. Extraction ödüllerini alsam 6 tane işime yarayan var içimde açıkçası pek iyi değil
@Emir M. @Hybrid Theory

Son düzenleme:
İyi o zaman alırım sanırım. Baktım PC'de yok Technopat'tan birine ucuza satarım belki.

Hocalarım maalesef alamıyormuşum. Xbox desteğe yazdım konsol için olduğunu söylediler. Oyunda nam kasmak bayağı zor ve karakterimde yok pek ne yapsam bilemedim. Extraction ödüllerini alsam 6 tane işime yarayan var içimde açıkçası pek iyi değil
@Emir M. @Hybrid Theory

Extraction'un verdiği 18 operatörü alın en azından, nereden baksanız kâr.

Geri
Yukarı