Xbox Game Pass oyun tavsiyesi

Lerpo343

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, uzun süredir oynayacak oyun arıyorum Game Pass'e sahip olan ve şu oyunu mutlaka oynamalısın diyenler varsa tavsiyelerini bekliyorum.

Ben desperados III, Gears of War, the ascent, Halo, call of the sea, Skyrim, hades gibi oyunları oynadım önerileriniz bunların dışında olursa sevinirim.

Özellikle EA Games oyunlarından olursa sevinirim NFS Most Wanted ve heat miydi neydi onları indirdim ama eski tadı ve oyunla alakaları olmadığı için anında sildim.

Wolfenstein'a göz atabilirsiniz. Cidden grafik ve hikaye anlamında bence güzel bir oyun. Fakat biraz sistem istiyor haberiniz olsun. Bir de EA Play tarafında Dead Space serisi ve Mass Effect serisi şans vermeye değer seriler olabilir.

Wolfenstein'a göz atabilirsiniz. Cidden grafik ve hikaye anlamında bence güzel bir oyun. Fakat biraz sistem istiyor haberiniz olsun. Bir de EA Play tarafında Dead Space serisi ve Mass Effect serisi şans vermeye değer seriler olabilir.

Wolfenstein'ın hangi oyunundan başlamam gerekli? Baktım da bir sürü oyunu var güzel bir seriye de benziyor ilgimi çekti.

Şöyle bir bakınca gözüme ilk çarpan oyunlar; A Plague Tale: Innocence, Celeste, Control, Dead Cells, Hollow Knight, Katana Zero, Ori and the Blind Forest ve Ori and the Will of the Wisps, Spiritfarer, Star Wars Jedi Fallen Order, the Outer Worlds, Undertale, Yakuza serisi.

Geri
Yukarı