Xbox Game Pass PC alınır mı?

@berbatine Verdiğin bağlantı Xbox için geçerli. Arkadaşın konu başında verdiği bağlantı 5.90 ₺ betaya katılabilirsin yazıyor. Ama bağlantıya tıklayınca 29 ₺ istiyor.

Eki Görüntüle 419001
Yanlışınız var. Aynı sorunu ben de yaşadım. Gamepass Ultimate üyeliğim olmasına rağmen, Xbox Beta uygulamasından oyun yükleyemedim. Ardından Microsoft Store'a girip her iki platform için de oynanabilir oyunlardan We Happy Few'in indirilebilir olduğunu gördüm. Oyunun indirmesini başlatıp Xbox Beta uygulamasına girince, oradan da, oyunun indirme aşamasında olduğunu gösteren bir ifadeye rastladım. Daha sonra Xbox Beta uygulamasında tüm oyunlar indirmeye açıldı. Sonuç olarak, Xbox'ın da belirttiği üzere Gamepass PC için Gamepass Ultimate almanız yeterli. Saygılar.

Bence çok mantıklı ama aklıma takılan bir şey var. Eğer bir oyunu indirdikden sonra üyeliği iptal edersek veya o oyun Game Pass'den çıkarsa, oyunu oynamaya devam edebilir miyiz? Düşünsene 50 saat Witcher 3 oynuyorsun sonra da oyuna kütüphaneden çıktığı için oynayamıyorsun.

Bence çok mantıklı ama aklıma takılan bir şey var. Eğer bir oyunu indirdikden sonra üyeliği iptal edersek veya o oyun Game Pass'den çıkarsa, oyunu oynamaya devam edebilir miyiz? Düşünsene 50 saat Witcher 3 oynuyorsun sonra da oyuna kütüphaneden çıktığı için oynayamıyorsun.
Üyeliğin bittiğinde oyuna giremiyorsun. İnterneti kapatıp denersen bilmiyorum ne olur ama yine giremezsin gibi geliyor.
Gamepass'in bittiğinde verilerin silinmiyor. Oyunu Microsoft Store veya Gamepass ile yeniden alırsan kaldığın yerden devam edersin. Ama 6 aydan sonra siliniyor diye hatırlıyorum. Buna dikkat et.
Gamepass'den çıkarılırsa da oynayamazsın.

Geri
Yukarı