Xbox Game Pass PC "Girdiğiniz bilgileri kontrol edin. Bu kartın bilgileri ile eşleşmiyor" sorunu

keratakid

Femtopat
Kart bilgilerimi doğru girdiğimden %100 eminim ama kart bilgilerimi kaydetmeye çalıştığımda " Girdiğiniz bilgileri kontrol edin. Bu kartın bilgileri ile eşleşmiyor. " uyarısı alıyorum. Kaydetmeyi çok fazla denersem bu sefer de "Bankanıza danışın Bankanız bu ödeme yöntemine yetki veremedi." diyor. Kartımın yurt dışına açık olduğuna da %100 eminim. Para ödemek için hayatımda hiç bu kadar uğraşmamıştım bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Hocam müşteri hizmetleri ile görüşün derim. Bazen açık olmayabiliyor.

Hesap çalınmış olabilir. Şifremi unuttum yazısı varsa ona basın. Epic Games hesabın şifresi ne olduysa bilmiyorum ama şifremi unuttuma bastım ondan sonra e-mail e şifre geldi şifreyi aldım.
Eğer şifremi unutttum yoksa bilmiyorum.

Kart bilgilerimi doğru girdiğimden %100 eminim ama kart bilgilerimi kaydetmeye çalıştığımda " Girdiğiniz bilgileri kontrol edin. Bu kartın bilgileri ile eşleşmiyor. " uyarısı alıyorum. Kaydetmeyi çok fazla denersem bu sefer de "Bankanıza danışın Bankanız bu ödeme yöntemine yetki veremedi." diyor. Kartımın yurt dışına açık olduğuna da %100 eminim. Para ödemek için hayatımda hiç bu kadar uğraşmamıştım bu sorunu nasıl çözebilirim ?
sorunu çözdüm ininal kart ile bendede aynı sorun vardı yeni bir microsoft hesabı açtığımda düzeldi sizde deneyin

Geri
Yukarı