Xbox Game Pass PC ile Online oynanabilir mi?

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu soru çok kafamı kurcalıyor birkaç gündür xbox konsolum yok sadece pc de oynayacağım alırsam iyi güzel hoş ama biraç arkadaşım ultimate almazsan online giremezsin tarzına şeyler dedi kafam karıştı beni aydınlatabilir misiniz?
Sırf Forza 4 için alacağım zaten alırsam 2 ay falan oynamak istiyorum büyük ihtimal devam etmem sonrasında.
Son olarak herkese ilk ay 6tl gözüken gamepass bana neden 45 tl gözüküyor?
Daha önce hiç almadım.

Son düzenleme:
Bu soru çok kafamı kurcalıyor birkaç gündür. Xbox konsolum yok, sadece PC'de oynayacağım. Alırsam iyi, güzel, hoş ama biraç arkadaşım Ultimate almazsan Online giremezsin tarzına şeyler dedi. Kafam karıştı. Beni aydınlatabilir misiniz?
Sırf Forza 4 için alacağım zaten. Alırsam 2 ay falan oynamak istiyorum. Büyük ihtimal devam etmem sonrasında.
Oynanıyor.

Evet. Gamepass'i aldığınız an Online özelliği bulunan bütün oyunları oynayabilirsiniz. Ama PC için geçerli bu.

Bu soru çok kafamı kurcalıyor birkaç gündür xbox konsolum yok sadece pc de oynayacağım alırsam iyi güzel hoş ama biraç arkadaşım ultimate almazsan online giremezsin tarzına şeyler dedi kafam karıştı beni aydınlatabilir misiniz?
Sırf Forza 4 için alacağım zaten alırsam 2 ay falan oynamak istiyorum büyük ihtimal devam etmem sonrasında.
Son olarak herkese ilk ay 6tl gözüken gamepass bana neden 45 tl gözüküyor?
Daha önce hiç almadım.
Kampanya bitti ondan 45tl

Geri
Yukarı