Çözüldü Xbox Game Pass Sea of Thieves fareyi yukarı aşağı yapınca görev çubuğu çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kxfir

Hectopat
Xbox Game Pass'dan Sea of Thieves yükledim fakat fare imlecini aşağı ya da yukarı çıkartırsam görev çubuğu ve oyunu kapatma büyültme küçültme simgeleri çıkıyor. Kaç kere oyundan yanlışlıkla çıktım bunun yüzünden. İnternette bir sürü kişi yaşamış, Microsoft destek ekibi ise sadece uygulama ayarlarını sıfırlayın deyip konuyu kitliyor, dalga geçer gibiler harbiden. Çözümü var mıdır? Çok sinir oldum.

1660064034002.png

1660064063422.png

Arkadaşlar sorunu çözdüm yardıma ihtiyacı olanlar için buraya bırakıyorum oyunun yapımcıları kendi yayınlamış çözümü sağ olsun Microsoft destek ekibi uygulamayı sıfırlayın demekten başka bir şey yapmadığı için adamlar kendi çözmüşler. Ben çözüm 2'yi yaptım bende işe yaradı bir sürü çözüm var deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
sırf sana tesekur etmek ıcık uye olup geldım wındows 11 de bu sorunla karsılastım 4 saatlık bı ugras sonucunda pes ettım senın verdıgın lınkı gordum cozum 2 yı denedım ve olduı allah razı olsun kardesım

Sırf sana teşekkür etmek ıcık uye olup geldım Windows 11 de bu sorunla karsılastım 4 saatlık bir ugras sonucunda pes ettım senın verdıgın lınkı gordum cozum 2'yı denedım ve olduı Allah razı olsun kardesım.

Vallahi dostum bende 2 sene önce yaşamışım sorunu hatırlamıyordum bile işine yaradıysa ne mutlu bana.

Geri
Yukarı