Xbox Game Pass "Şu anda oturumunuzu açamıyoruz" hatası

Yusufhecnopat

Hectopat
@Prime777 bir sıkıntı yoktu, hizmetleri kapatıca böyle oldu. Nasıl çözebilirim bunları? @Yener K.

1673804874720.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Prime777 bir sıkıntı yoktu, hizmetleri kapatınca böyle oldu. Nasıl çözebilirim bunları? @Yener K.

Eki Görüntüle 1634176

Kendinize göre ayarlayın yazmıştım eğer benim konuma bakıp yaptıysanız. Yani orada yazdıklarımın hepsini kapatmasın kullanıcı kendisine göre ayarlasın mantığında yazmıştım.

Kendinize göre ayarlayın yazmıştım eğer benim konuma bakıp yaptıysanız. Yani orada yazdıklarımın hepsini kapatmasın kullanıcı kendisine göre ayarlasın mantığında yazmıştım.

1673806375874.png

Erişim engelendi diyor hocam.

Düzeldi hocam bir de ama FIFA 23 önceden giriyordum şu anda giriş yapamıyorum.

Yönetici olarak çalıştırın.

Ne hatası veriyor?

1673806800466.png

Burası çıkıyor gidiyor görev yöneticisinde açık olarak gözüküyor ama oyun yok açılmıyor.

1673806843037.png

Çözümü yoksa yine sıfırlayacağım :(

@Prime777 sizce gerek var mı hocam benim sistemimim hizmetleri devre dışı bırakmaya? RX 6600 i5 11400 16 GB RAM.

Son düzenleme:
Çözümü yoksa yine sıfırlayacağım :(

@Prime777 sizce gerek var mı hocam benim sistemimim hizmetleri devre dışı bırakmaya? RX 6600 i5 11400 16 GB RAM.

Sistem iyi. Windows hizmetlerini bence bu kadar takmayın kapatacaksanız aşırıya kaçmadan SysMain, Windows Search gibi hizmetleri kapatabilirsiniz o kadar.

Bu sistemde neden böyle bir ihtiyaç duydunuz ki?

Alabileceğim maksimum FPS merak etiğimden dolayı hocam.

Sistem iyi. Windows hizmetlerini bence bu kadar takmayın kapatacaksanız aşırıya kaçmadan SysMain, Windows Search gibi hizmetleri kapatabilirsiniz o kadar.

Ve hocam siszce Turbo boosta gerek var mı ve quik CPU'ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı