Xbox Game Pass Şubat 2024 İkinci Dalga Oyunları Duyuruldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Xbox Game Pass Şubat 2024 İkinci Dalga

Microsoft, ilk yarının ardından Şubat ayının ikinci yarısında Xbox Game Pass, PC Game Pass ve Xbox Cloud Gaming platformlarına ekleyeceği yeni oyunları duyurdu. Xbox Game Pass Şubat 2024 ikinci dalga oyunları arasından Space Engineers, Warhammer 40K: Boltgun ve Bluey: The Videogame öne çıkıyor. Xbox Game Pass Şubat 2024 İkinci Dalga Oyunları Return to Grace (Bulut, Konsol ve PC) […]

Devamı: Xbox Game Pass Şubat 2024 İkinci Dalga Oyunları Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Hangi oyunlar olmalıydı onu yazsın beğenmeyen arkadaşlar, Boltgun ve Space Engineers harici bana da hitap etmedi ama usülen kötü diyip geçmek eksik kalıyor.
Biraz daha popüler oyunların olmasını beklerdim. Çoğu kişiye hitap etmeyen oyunlar bunlar.

Popüler oyun isteyenler biraz açgözlü davranıyor sanki. İlk yarıda Persona 3 Reload, Palword ve F1 23 gibi yeterince popüler oyunlar verildi zaten. Bu ay da Tales of Arise verilmiş ki bayağı adını duymuştum o da az buz sayılmaz. Tales of Arise merak etmiyor değilim ama muhtemelen hiçbir zaman bakmayacağım. Ha oyunlar fena değil bu arada ama benim oynayacağım daha çok oyun olduğundan bakma fırsatım olmayacak.

Şimdi fark ettim, Boltgun da gelmiş. Boltgun da popüler bir oyun sayılır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı