Xbox Game Pass "Tüm seçenekleri yükleyemedik" hatası

balkann

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Xbox Game Pass ile oyun indirmeye çalışırken tüm seçenekleri yükleyemedik uygulamayı kapatıp yeniden deneyiniz diye bir hata alıyorum. Bunu nasıl çözerim?

Bende tam konu açacaktım. Starfield indirmeye çalışıyorum sayfasına geliyorum yükleme butonu çıkmıyor arama yerine birşey yazıyorum arattırmıyor, xbox sitesine giriyorum hata veriyor şuanda bir sıkıntı var.

Bende tam konu açacaktım. Starfield indirmeye çalışıyorum sayfasına geliyorum yükleme butonu çıkmıyor arama yerine bir şey yazıyorum arattırmıyor, Xbox sitesine giriyorum hata veriyor şu anda bir sıkıntı var.

İlk defa Game Pass aldım. Aldığım gibi bu saçma sorunla karşılaştım hiçbir yerde çözümü yok.

Ben de tam bununla ilgili konu açmak için girmiştim.
Global çapta bir sorundan söz ediliyor, sorun çözülene kadar Microsoft Store'dan yükleyebilirsiniz istediğiniz oyunu.

Ben de tam bununla ilgili konu açmak için girmiştim.
Global çapta bir sorundan söz ediliyor, sorun çözülene kadar Microsoft Store'dan yükleyebilirsiniz istediğiniz oyunu.
Tşk ederim taktik için şuan oradan yüklüyorum ve birşey daha diyeceğim. yüklendikten sonra Xbox'tan giriş yapabilirim daha sonra değil mi?

Twitter hesaplarında şöyle bir açıklama yapmışlar.

Adamları bence Microsoft'u fazla linçlemişler. Ben şahsen bugün dışında pek sunucuların çöktüğüne şahit olmadım, Steam'in sunucu çökmesine daha çok şahit olmuşumdur. (Steam'i bu kadar linçlediler mi bilmiyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı