Çözüldü Xbox Game Pass üyeliğine dahil EA Play gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erenus

Decapat
Daha fazla  
Denemek için Xbox Game Pass Ultimate denemesi almıştım ve denemesi bitince tak diye çekmesin diye ödemeyi kapamıştım. Bittikten 1 gün sonra satın almaya karar verdim ve PC Game Pass aldım lakin EA Play gitmiş durumda. Ve Xbox'ı almamdaki en büyük neden EA Play'di. Bu işi nasıl çözerim?

Denemek için Xbox GamePass ultimate denemesi almıştım ve denemesi bitince tak diye çekmesin diye ödemeyi kapamıştım. Bittikten 1 gün sonra satın almaya karar verdim ve PC GamePass aldım lakin EA Play gitmiş durumda. Ve Xbox'ı almamdaki en büyük neden EA Play'di. Bu işi nasıl çözerim?
aynı hesabın ödemesini yaptım yani

Son düzenleme:
Çözüm
Bildiğim kadarıyla EA üyeliği sadece Ultimate sürümde var aldığın zaman EA'nın oyunlarını Xbox içinden yükleyebilirsin EA da zaten erişimin Xbox'dan geldiği yazıyor direkt EA'yı açarsan erişim görünmez Xbox'tan yükle bir EA oyununu çalıştır sorun çıkmaz.

Sorunu yeni EA hesabı açıp, EA bağlantısını sıfırlayarak çözdüm. Lakin dediğin olmuyor. İyi sosyaller.
Bildiğim kadarıyla EA üyeliği sadece Ultimate sürümde var aldığın zaman EA'nın oyunlarını Xbox içinden yükleyebilirsin EA da zaten erişimin Xbox'dan geldiği yazıyor direkt EA'yı açarsan erişim görünmez Xbox'tan yükle bir EA oyununu çalıştır sorun çıkmaz.

Sorunu yeni EA hesabı açıp, EA bağlantısını sıfırlayarak çözdüm. Lakin dediğin olmuyor. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı