Xbox Game Pass üyelik taahhütlü mü?

Kratocius

Kilopat
Daha fazla  
Ben en sade olan versiyonunu 29.99 TL olan versiyonunu satın almak istiyorum. Ama aklıma takılan birkaç soru var ve tam olarak cevabını bulamadım. Bu üyelikte taahhüt gibi bir olay var mı? Yani ben diyelim ki bu üyeliği satın aldım gittim oyunları indirdim oynadım. 1 ay boyunca oynamak istediğimi oynadım sonra bu üyeliği iptal edip 1 ay boyunca oynamayacağım sonra tekrar üye olacağım bu tarz bir şey mümkün mü? Çünkü mesela o vakit bulunan oyun sonradan kaldırılabiliyor. Hâl böyle olunca da ben o oyun tekrar gelene kadar falan üyeliğimi iptal etmek istiyorum. Yani bu internet hizmetlerindeki gibi falan işte taahhüt ya da iptal edilince ek ücret ödemektir o tarz bir şey var mı? Yoksa ben istediğim gibi defalarca gir, oyna, iptal et sonra tekrar ücretini ödeyerek üye ol ve tekrar oyna, iptal et mantığında takılırsam bir sıkıntı çıkar mı?

Satın alıp iptal ettiğinizde bir aylık ücreti ödemiş ve 30 gün boyunca kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Üyeliğinizin devam ettiği herhangi bir gün, üyeliği sonlandırabilirsiniz. Yenileme tarihinde sonlanacak ve sizden yeni bir ücret çekmeyecektir. Kullanmayıp daha sonra tekrar bir aylık satın alabilirsiniz.

Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bir de şey sormak istiyorum ben şimdi bunu sadece PC'de kullanacağım da bazı yorumlar okudum diğer konularda. Ama 1 yıl önceye ait emin olmak istedim EA oyunları için illa gidip Ultimate sürümünü mü almam lazım yoksa normal sadece 29.90 TL olan versiyonda var mı EA oyunları?
Bir de oyunlar ortalama ne kadar kalıyor? Yani bir ay mı birkaç hafta m?
Hayır istediğin zaman iptal edip, iptal ettikten sonra satın alabiliyorsun. İlerlemen kalıyor.

Oyunlar ne kadar süre kalıyor?
Mesela ben

Sea of Thieves​

adlı oyunu satın aldım bunu multiplayer olarak oynayamayacak mıyım?
Hayır istediğin zaman iptal edip, iptal ettikten sonra satın alabiliyorsun. İlerlemen kalıyor.
Oyunlar ne kadar süre ile değişiyorlar?

Son düzenleme:
Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bir de şey sormak istiyorum ben şimdi bunu sadece PC'de kullanacağım da bazı yorumlar okudum diğer konularda. Ama 1 yıl önceye ait emin olmak istedim EA oyunları için illa gidip Ultimate sürümünü mü almam lazım yoksa normal sadece 29.90 TL olan versiyonda var mı EA oyunları?
Bir de oyunlar ortalama ne kadar kalıyor? Yani bir ay mı birkaç hafta m?

Oyunlar ne kadar süre kalıyor?
Mesela ben.

Sea of Thieves​

Adlı oyunu satın aldım bunu multiplayer olarak oynayamayacak mıyım?

Oyunlar ne kadar süre ile değişiyorlar?

EA oyunları için Ultimate gerekli değil, Game Pass PC'ye dahil. Hiçbir ek ücret ödemiyorsunuz EA Play için. Oyunların kalma süresi değişiyor Sea of Thieves Xbox studious oyunu yani sürekli kalacak. Xbox studios oyunları, bethesda oyunları temelli kalıcı. Onun dışında EA ile anlaşmalı oldukları için oda kalıcı gibi. Diğer oyunlar ise örnek vermek gerekirse en baba oyunlar dediğimiz GTA 5 ve RDR2 bile geldiklerinde 3-4 kaldılar. Gerisini siz hesap edin yani gelen oyunlar hemen kalkmıyor, haftalık kalan oyun neredeyse yok. Hey ay yeni oyunlar ekliyorlar ve bazı oyunlar kalkıyor. Kalkacak olan oyunlar 2 hafta önceden söyleniyor. Ona göre bitirmek isterseniz bitirebilirsiniz oyunu multi değilse.

EA oyunları için Ultimate gerekli değil, Game Pass PC'ye dahil. Hiçbir ek ücret ödemiyorsunuz EA Play için. Oyunların kalma süresi değişiyor Sea of Thieves Xbox studious oyunu yani sürekli kalacak. Xbox studios oyunları, bethesda oyunları temelli kalıcı. Onun dışında EA ile anlaşmalı oldukları için oda kalıcı gibi. Diğer oyunlar ise örnek vermek gerekirse en baba oyunlar dediğimiz GTA 5 ve RDR2 bile geldiklerinde 3-4 kaldılar. Gerisini siz hesap edin yani gelen oyunlar hemen kalkmıyor, haftalık kalan oyun neredeyse yok. Hey ay yeni oyunlar ekliyorlar ve bazı oyunlar kalkıyor. Kalkacak olan oyunlar 2 hafta önceden söyleniyor. Ona göre bitirmek isterseniz bitirebilirsiniz oyunu multi değilse.

Vay be cidden mi? Ben Sea of Thieves olsun başka şeyler olsun kalkacak sanıyordum şimdi sonsuza kadar satın almış gibi o oyun kalacak yani. Çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı