Çözüldü Xbox Game Pass üyelik yanlışlıkla konsol için alınınca iade edilebiliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

vortex011

Zeptopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass üyeliğini yanlışlıkla bilgisayar yerine konsol için aldım. Para iadesi alıp tekrar bilgisayar için abonelik açabilir miyim? Bir de iptal etsem para iadesi olur mu?

Çözüm
Evet hocam edebilirsiniz Microsoft hesabınıza gelip abonelikler kısmında yönete basıp iptal edebilirsiniz. Para iadesi gelecektir ben iade ederken seçim yoktu ama artık galiba seçim varmış. İade ederken kalan günlerin parası gelsin ya da aboneliğim devam etsin, diğer ay yenilenmesin diye 2 seçenek varmış. Öyle duymuştum. Eğer seçim çıkarsa para gelsini seçersiniz.
Evet hocam edebilirsiniz Microsoft hesabınıza gelip abonelikler kısmında yönete basıp iptal edebilirsiniz. Para iadesi gelecektir ben iade ederken seçim yoktu ama artık galiba seçim varmış. İade ederken kalan günlerin parası gelsin ya da aboneliğim devam etsin, diğer ay yenilenmesin diye 2 seçenek varmış. Öyle duymuştum. Eğer seçim çıkarsa para gelsini seçersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Xbox Game Pass üyeliğini yanlışlıkla bilgisayar yerine konsol için aldım. Para iadesi alıp tekrar bilgisayar için abonelik açabilir miyim? Bir de iptal etsem para iadesi olur mu?
Hemen iptal et derseniz para iadesi olur ama illaha ki biraz kesecektir. Microsoft desteği arayın onlar yüksek ihtimalle üyeliği dönüştüreceklerdir.

Evet hocam edebilirsiniz Microsoft hesabınıza gelip abonelikler kısmında yönete basıp iptal edebilirsiniz para iadesi gelecektir ben iade ederken seçim yoktu ama artık galiba seçim varmış iade ederken para gelsin ya da aboneliğim devam etsin diye öyle duymuştum eğer seçim çıkarsa para gelsini seçersiniz.

@Famronty sosyalde bir konuda iptal ede basınca 2 seçenek cıkıyor yazan birini görmüştüm ondan seçim yazdım doğru mu hocam?

@Famronty sosyalde bir konuda iptal ede basınca 2 seçenek cıkıyor yazan birini görmüştüm ondan seçim yazdım doğru mu hocam?
Evet 2 seçenek var. Ya hemen kalan güne göre para gelsin ya da üyelik bitene kadar kalanın yani yinelenen ödeme kapatılsın. Bende böyleydi.

Geri
Yukarı