Satıldı Xbox Game Pass Ultimate 2 ay 9 TL

• Konuyu başlatan Emri
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

Emri

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba, 2 aylık Xbox Game Pass Ultimate kodu satıyorum. Fiyatı 9 TL. Ödemeyi İninal veya Papara ile yapabilirsiniz.

Kodu kullanmak için hesabınızda hiç Game Pass Ultimate üyeliği almamış olmanız veya kodunu kullanmamış olmanız gerekiyor.

İlgilenenler için Discord: Ryz#1311

Son düzenleme:
Merhaba, 2 aylık Xbox Game Pass Ultimate kodu satıyorum. Fiyatı 15 TL. Ödemeyi ininal veya Papara ile yapabilirsiniz, Steam cüzdan kodları ile takas olur. Elimde 3 adet bulunuyor.

Not: Kodu kullanmak için hesabınızda hiç Game Pass Ultimate üyeliği almamış olmanız veya kodunu kullanmamış olmanız gerekir!

İlgilenenler için Discord: SerhatRyz#3299
İstek attım.

Merhaba, 2 aylık Xbox Game Pass Ultimate kodu satıyorum. Fiyatı 9 TL. Ödemeyi ininal veya Papara ile yapabilirsiniz.

Kodu kullanmak için hesabınızda hiç Game Pass Ultimate üyeliği almamış olmanız veya kodunu kullanmamış olmanız gerekiyor.

İlgilenenler için Discord: Ryz#1311

Hocam 3-4 kere normal Game Pass konsol aldığım hesapta kullanabilir miyim?

Ve, Mayıs ayında almayı planlıyorum. O zamanda hala satıyor olur musunuz?

Önceden kod kullandıysanız çalışmaz, fakat başka bir hesaba uygulayıp, o hesaptan kendi hesabınıza paylaşım yaparak yani senkronize ederek istediğiniz gibi kendi hesabınızdan devam edebiliyorsunuz. Elimde 1 adet kaldı hocam kalmayabilir.

İsterseniz şimdi alıp 26 Mayıs tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı