Xbox Game Pass Ultimate alırsam RDR2'yi PC'de oynayabilir miyim?

Sharian

Hectopat
Arkadaşlar sorum tam olarak başlıktaki gibi. Xbox Game Pass Ultimate üyeliğini alırsam RDR2'yi PC'de oynama imkanım oluyor mu? (Ultimate'de konsol/PC hepsine sahip oluyorsunuz deyince emin olamadım)

Bir de yine Xbox Gp'de Metro Exodus var ancak sadece ana oyun. Eğer DLC'leri boş verip Gp'den oynamak istersem 5.90₺ verip sadece ana oyunu oynayabiliyorum. Ancak DLC'ler oynamaya değerlerse Steam'den 151₺'ye exodus Gold Edition alsam mı diye de arada kaldım.

Kısacası DLC'ler için Exodus'a 151₺ vermek mi yoksa 5.90₺'ye sadece ana oyunu oynamak mı?
(Son olarak 30 Haziran'da Metro Exodus Gp'den kalkıyor diye bir şey gördüm doğru mudur bu?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 yıllık gamepass mı yoksa metro exodus mu sorusunu sormak daha mantıklı. :D
DLC'ler 6-7 saat daha oynama süresi vaat ediyorlar, bence internetten izle. Kalkma konusuna gelirsek öyle bir şey bulamadım. Olsaydı haber ederlerdi.

Hocam ben kullanıyorum. Maalesef PC'de yok.

Yaklaşık 1 yıllık gamepass mı yoksa metro exodus mu sorusunu sormak daha mantıklı. :D
DLC'ler 6-7 saat daha oynama süresi vaat ediyorlar, bence internetten izle. Kalkma konusuna gelirsek öyle bir şey bulamadım. Olsaydı haber ederlerdi.

DLC'ler oynanmıyor denedim expansion alacaksın diyor. Gerek yok zaten almaya internetten izleyin.

Yani 151₺ ye DLC'lerle beraber Metro Exodus'u almaktansa 5.90₺ Game Pass'i al oradan ana oyunu oyna DLC'lere o kadar para farkı vermeye değmez izlemek daha mantıklı diyorsunuz öyle mi? Bu konularda biraz takıntılı biriyimdir de ondan üzerine düşünüyorum.
Hani o DLC'ler aradaki fiyat farkına değer mi acaba diye düşünmeden edemedim çünkü.

Geri
Yukarı