Xbox Game Pass Ultimate benden habersiz para çekti

ZANTE ARTZ

Hectopat
Xbox Game Pass Ultimate aylardır benden para çekmeye çalışıyor içinde yeterli para olmadığından çekemiyordu ama bugün çekti aboneliği iptal ettiğim halde ve onu geçtim para çektiği halde bana Xbox Game Pass al diyor parasını ödediğim servisin hizmetini de kullanamıyorum nasıl para iadesi alırım?

Nisan ayında iptal edildi abonelik hala çekmeye çalışıyor ödediğim hizmeti de kullanamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Game Pass Ultimate aylardır benden para çekmeye çalışıyor içinde yeterli para olmadığından çekemiyordu ama bugün çekti aboneliği iptal ettiğim halde ve onu geçtim para çektiği halde bana Xbox Game Pass al diyor parasını ödediğim servisin hizmetini de kullanamıyorum nasıl para iadesi alırım?

Nisan ayında iptal edildi abonelik hala çekmeye çalışıyor ödediğim hizmeti de kullanamıyorum.

Microsoft desteğe ulaşmalısınız. Başka Microsoft hesabınız varsa oradan devam eden üyelik olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz.

@ZANTE ARTZ Hocam ne yazdınız Papara'ya? Aynı durum benim de başıma geldi de.
Uygulama üzerinden ekran görüntüsü aldım çekilen paraya dair sonra şikayetvar'a kayıt oluşturdum olayın nasıl olduğunu anlattım yaklaşık 3-4 gün içinde para geri geldi.

Parayı aldıktan sonra kartı Xbox üzerinden kaldırdım.

Geri
Yukarı