Xbox Game Pass Ultimate iade etme

Finnegann

Hectopat
Yer
Raccoon City
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar. Xbox Ultimate aldım fakat şimdi iade etmek istiyorum, Xbox uygulamasında "yönet'e" bastıktan sonra attığı sitede iade etme seçeneği yok, önceki aldığım işlem duruyor sadece. Bunu nasıl çözebilirim?

Evet bu arkadaşın dediği gibi o siteden Xbox hesabınıza giriş yaparak iptal edebilirsiniz.

gamepass.png

Manage yazısına tıkladıktan sonra seçenekler geliyor. Eğer 14 günü doldurmadıysanız iade seçeneği gözükecektir.

Evet bu arkadaşın dediği gibi o siteden Xbox hesabınıza giriş yaparak iptal edebilirsiniz.

Eki Görüntüle 835630

manage yazısına tıkladıktan sonra seçenekler geliyor. Eğer 14 günü doldurmadıysanız iade seçeneği gözükecektir.

Biliyorum fakat oraya bastığımda satın aldığım üyelik gözükmüyor. Uygulamada gözüküyor orada da iade seçeneği yok.

1610633412330.png

Bu var sadece fakat bu önceki aldığım üyelik yeni olan gözükmüyor. Üyeliğiniz yeni ise demişsiniz, üyeliğim yeni, herhangi bir oyunu oynadığımda iade etme şansım kayboluyor mu?

Eki Görüntüle 835657

Bu var sadece fakat bu önceki aldığım üyelik yeni olan gözükmüyor. Üyeliğiniz yeni ise demişsiniz, üyeliğim yeni, herhangi bir oyunu oynadığımda iade etme şansım kayboluyor mu?

Öncelikle doğru hesapta olduğunuzdan emin olun. Satın alımları aynı hesap üzerinden yaptığınızı yani doğru hesapta olduğunuzu varsayarak devam ediyorum. Oyun oynamadan da iade edebilirsiniz öyle bir kısıtlama yok.
  • Xbox uygulaması üzerindeki hesapla web sitesindeki hesap aynı olmasına rağmen sorun devam ediyorsa kart işlemlerinizi kontrol edin ücret kesilmiş mi diye.
  • Ardından site üzerinde hesabınızdan çıkış yapın ve https://account.microsoft.com/ sitesine ait tüm çerez ve tarayıcı verilerini tarayıcınızın ayarlarından temizleyin (bunun yerine gizli sekmeden de girebilirsiniz.)
  • Hesabınıza yeniden giriş yapın.
  • Sorun devam ediyor ise "Süresinin dolduğu tarih" kısmının karşısındaki yenile butonuna basınız sizi büyük ihtimal Xbox Gamepass satın alma sayfasına atacak ama en azından belki o an sistem güncellenebilir.
  • Sorun çözülmediyse ve aboneliğinizin üzerinden 48 saat geçtiyse Xbox Support ile bağlantıya geçiniz kategorilerden "Abonelik ve Faturalandırma"yı seçiniz ve çözümlerden web sohbetini seçiniz. Eğer sizi yapay zekaya bağlarsa gerçek bir temsilciye bağlanana kadar botun dediklerine hayır cevabını verin.
Umarım faydam dokunmuştur. İyi forumlar.

Öncelikle doğru hesapta olduğunuzdan emin olun. Satın alımları aynı hesap üzerinden yaptığınızı yani doğru hesapta olduğunuzu varsayarak devam ediyorum. Oyun oynamadan da iade edebilirsiniz öyle bir kısıtlama yok.
  • Xbox uygulaması üzerindeki hesapla web sitesindeki hesap aynı olmasına rağmen sorun devam ediyorsa kart işlemlerinizi kontrol edin ücret kesilmiş mi diye.
  • Ardından site üzerinde hesabınızdan çıkış yapın ve https://account.microsoft.com/ sitesine ait tüm çerez ve tarayıcı verilerini tarayıcınızın ayarlarından temizleyin (bunun yerine gizli sekmeden de girebilirsiniz.)
  • Hesabınıza yeniden giriş yapın.
  • Sorun devam ediyor ise "süresinin dolduğu tarih" kısmının karşısındaki yenile butonuna basınız sizi büyük ihtimal Xbox Game Pass satın alma sayfasına atacak ama en azından belki o an sistem güncellenebilir.
  • Sorun çözülmediyse ve aboneliğinizin üzerinden 48 saat geçtiyse Xbox Support ile bağlantıya geçiniz kategorilerden "abonelik ve faturalandırma"yı seçiniz ve çözümlerden web sohbetini seçiniz. Eğer sizi yapay zekaya bağlarsa gerçek bir temsilciye bağlanana kadar botun dediklerine hayır cevabını verin.
Umarım faydam dokunmuştur. İyi forumlar.

Teşekkür ederim çözdüm sorunu. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı