Xbox Game Pass Ultimate Windows 7'de Çalışır mı?

Sadece Windows 10 1903 sürüm ve üzerinde çalışıyor.

Kardeşim HDD bozuk Win 10 ona ağır geliyor SSD alana kadar bir süre Win 7 idare edeceğim. Kapiş.

Gamepass çalışsa bile (ki çalışmıyor) birçok oyun Windows 10 üstünü istiyor. Nedir bu Windows 7 sevdası anlamış değilim.

Asıl nedir bu Windows 10 sevdası anlamış değilim. O kadar bug, lag ve çökmeye rağmen bu çöp sistemi nasıl kullanabiliyorsunuz ve memnunsunuz anlamadım.
Kardeşim HDD bozuk Win 10 ona ağır geliyor SSD alana kadar bir süre Win 7 idare edeceğim. Kapiş.

HDD'nin bozuk olmasıyla alakası yok Windows 10 zaten HDD'de berbat.

Asıl nedir bu Windows 10 sevdası anlamış değilim. O kadar bug, lag ve çökmeye rağmen bu çöp sistemi nasıl kullanabiliyorsunuz ve memnunsunuz anlamadım.

Eskiden Windows 7 kullanıyordum ve her gün mavi ekran alıyordum şu an Win 10'dayım ve 0 mavi ekran yaklaşık 2.5 2 yıl falan olmuştur.

Eskiden Windows 7 kullanıyordum ve her gün mavi ekran alıyordum şu an Windows 10'dayım ve 0 mavi ekran yaklaşık 2.5 2 yıl falan olmuştur.

Olabilir belki bilgisayarın donanımı eski Windows sürümüyle uyumlu değildi veya yazılımla çözülebilecek bir sorundu ve sende uğraşmak istemediğinden direkt yeni Windows sürümüne geçmek istedin.

Geri
Yukarı