Xbox Game Pass Ultimate yıllık alma

Evet kod olarak veriyor. Mail adresi istiyor ona atıyor. Satın alma geçmişinden kodları görebiliyorsun. Maile hemen gelmiyor kodlar.

Tamamdır teşekkürler...
1637862274633.png

Galiba 6 ay kalkmış :((

1637998104117.png

Evet Microsoft Store'dan girince gözüküyor teşekkürler.
12 aylık Live Gold'u Ultimate çeviren birinin videosu var mı çünkü telaşa kapıldım bazıları olmuyor diyor bazıları 12 aylık Live Gold'u 4 ay olarak kesiyor diyor anlamadım Ultimate olarak da hediye satın alınabiliyor 540 TL gibi bir fiyat ama değeceğini düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1226674

Evet Microsoft Store'dan girince gözüküyor teşekkürler.
12 aylık Live Gold'u Ultimate çeviren birinin videosu var mı çünkü telaşa kapıldım bazıları olmuyor diyor bazıları 12 aylık Live Gold'u 4 ay olarak kesiyor diyor anlamadım Ultimate olarak da hediye satın alınabiliyor 540 TL gibi bir fiyat ama değeceğini düşünmüyorum.
Mevcut aboneliği varsa 12 yerine 4 oluyor. Abonelik yoksa korkacak bir şey yok. Kodları girince zaten uyarı da çıkıyor orada Ultimate'e yükseltmek ister misiniz? diye. Karışık bir şey yok aslında.

Hesaba Game Pass Ultimate tanımlanmamış olması veya mevcutta live üyeliğiniz olmaması yeterli. Standart game pass üyeliğim henüz tamamlanmamışken yaptım ben de işlemi.

Store uygulamasından 6 defa 6 aylık Live Gold üyeliğini hediye olarak satın aldıktan sonra kodları hesabınıza tanımlıyorsunuz. Tüm hediye kodlarını aynı mail adresine hediye olarak gönderdim, bir problem çıkmadı.

Tanımlama yaptıktan sonra tekrar Store Uygulamasına girip 1 Aylık Game Pass Ultimate satın alıyorsunuz. Alırken yükseltme yapılacağına dair bilgi veriyor zaten. İşlem bu şekilde tamamlanıyor. Sonrasında da yine hesap ayarlarınızdan yinelenen ödemeyi kapatabilirsiniz.

1638529871713.png

Geri
Yukarı