Çözüldü Xbox Game Pass yeni hesap açmama rağmen hala 30 TL görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xda

Decapat
Başlıkta da belirttiğim üzere açtığım yeni Microsoft hesabında Gamepass'in ilk ay indirimi görünmüyor. Otomatik olarak standart versiyon 29.99 olarak görünüyor. Yardım ederseniz çok mutlu olurum :) iyi akşamlar.

Kaldı ki Netflix'in ücretsiz deneme kampanyasını sonlandırması sizi neden bağlıyor. Siz zaten ücretini ödeyerek kullanmıyor musunuz? Yoksa ücretsiz kullanamadığınızdan mı yakınıyorsunuz?

Diğer ülkelerdeki gibi bizim de ücretsiz deneme hakkımız olmalı. Ancak o "SİZİN GİBİLER" toplumu yüzünden bu gibi haklardan mahrum kalıyoruz.

Yazdıklarınıza bakacak olursak bedava abonelik siz kullanıyorsunuz. Bedava test kullanamadığı için yakınan sizsiniz çünkü. Paranız yoksa kullanmayın!

Ayrıca her üye bir defa kullanır kuralı yok. Maval okuma.
Bir kere bile Netflix kullanmadım, deneyimleyeceğim sırada ise o olay kaldırıldı. Bu, param olmadığından değil. Beğenirsem daha sonra alacağım anlamına gelmekte. Oyunların demo sürümlerinin neden yayınlandığını da buna bağlayabileceğimizi anlamışsınızdır. Başka ülkelerde olan bir promosyon bizim ülkemizde kısa bir süre faal olup tekrardan kaldırıldıysa %99 suistimal edildiğindendir.

Hiçbir şey..

Ama hem ücretsiz denemek ister hem de insanlara paran yoksa kullanma dersen kinayemi esirgemem.
Ne zaman Netflix hakkında böyle dedim hatırlamıyorum. Ayrıca olay burada o değil. Olay burada bazı insanlar yüzünden bizim haklarımız elimizden alınıyor. Bir kişinin yaptığını 1000 kişi çekiyor.

Son düzenleme:
Ne zaman Netflix hakkında böyle dedim hatırlamıyorum. Ayrıca olay burada o değil. Olay burada bazı insanlar yüzünden bizim haklarımız elimizden alınıyor. Bir kişinin yaptığını 1000 kişi çekiyor.
Ben orada ne olursa olsun para verecektim. Burada bu kadar tepki verilecek bir şey yok. Daha sonra ayrıntılara baktığımda da zaten Rusya hariç bütün dünyada bu promosyonun kaldırıldığını gördüm. Yani bunun sebebi "BİZİM" gibiler değilmiş, EA play oyunlarının Gamepass'e dahil olmasıymış. Microsoft, Netflix ya da diğer büyük şirketler açık bırakıyorsa ve kullanıldığını görüyorsa bunu düzeltmeleri gerek promosyonu kaldırmaları değil. Yine de tercih onlarındır ben karışamam. Bu arada oyunların demo sürümü ile Microsoft Store'un bu promosyonunu bir tutmuş Ali Pınar. Microsoft'un Gamepass için böyle bir promosyon yapmasının başlıca sebebi pazarlama politikasıdır. Amaç denetmek olsaydı ilk ay 5 tl yerine bedava yaparlardı. Konuyu normalden fazla uzatıp mesaj kalabalığı yapıyorsunuz sadece. İyi akşamlar...

Ben orada ne olursa olsun para verecektim. Burada bu kadar tepki verilecek bir şey yok. Daha sonra ayrıntılara baktığımda da zaten Rusya hariç bütün dünyada bu promosyonun kaldırıldığını gördüm. Yani bunun sebebi "BİZİM" gibiler değilmiş, EA play oyunlarının Gamepass'e dahil olmasıymış. Microsoft, Netflix ya da diğer büyük şirketler açık bırakıyorsa ve kullanıldığını görüyorsa bunu düzeltmeleri gerek promosyonu kaldırmaları değil. Yine de tercih onlarındır ben karışamam. Bu arada oyunların demo sürümü ile Microsoft Store'un bu promosyonunu bir tutmuş Ali Pınar. Microsoft'un Gamepass için böyle bir promosyon yapmasının başlıca sebebi pazarlama politikasıdır. Amaç denetmek olsaydı ilk ay 5 tl yerine bedava yaparlardı. Konuyu normalden fazla uzatıp mesaj kalabalığı yapıyorsunuz sadece. İyi akşamlar...
Hocam orada ben size yazmama rağmen beni alıntılamışsınız çok iyi yapmışsınız. Göğe erdiyseniz ne mutlu bana. Bu arada göz ardı listeme hoş geldin!

Yeni konular

Geri
Yukarı