Çözüldü Xbox Game Pass yükle butonu yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Screwedd

Centipat
Daha fazla  
The Long Dark adlı oyunu Xbox Game Pass üzerinden kurmak istiyordum ancak yükle seçeneği yerine :( vardı bunun bir çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-27_231553652.png
    resim_2023-02-27_231553652.png
    28,9 KB · Görüntüleme: 405
Çözüm
Abonelik süreniz geçmiş olabilir mi hocam?
Abonelik aktif, zaten kartta para var bitse bile çekerdi
Ayarlar>uygulamalar>uygulamalar ve özellikler>Xbox uygulamasına tıklayıp gelişmiş seçeneklere girdikten sonra aşağı inip sıfırlamayı seç, sonra bilgisayarını yeniden başlat ve hesabına gir oyunu indirmeyi tekrar dene. Bazı kişilerde çözüm bu olmuş.
Ayarlardan uygulamalar kısmı yoktu bende

Microsoft Store'den indir dedim durdurup bilgisayarı kapatıp açtım Game Passede otomatik gelmiş sorun düzeldi şu anda iniyor, cevaplarınız için teşekkürler
The Long Dark adlı oyunu Xbox Game Pass üzerinden kurmak istiyordum ancak yükle seçeneği yerine :( vardı bunun bir çözümü var mıdır?

Ayarlar>uygulamalar>uygulamalar ve özellikler>Xbox uygulamasına tıklayıp gelişmiş seçeneklere girdikten sonra aşağı inip sıfırlamayı seç, sonra bilgisayarını yeniden başlat ve hesabına gir oyunu indirmeyi tekrar dene. Bazı kişilerde çözüm bu olmuş.

Abonelik aktif, zaten kartta para var bitse bile çekerdi
Ayarlardan uygulamalar kısmı yoktu bende

Microsoft Store'den indir dedim durdurup bilgisayarı kapatıp açtım Game Passede otomatik gelmiş sorun düzeldi şu anda iniyor, cevaplarınız için teşekkürler

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı