Xbox Game Pass'deki tüm oyunlar ücretsiz mi?

Çok saçma gerçekten.

Saçma değil üyelik bitmiş sen bedavaya oynamak istiyorsun öyle dünya yok bir kere vereyim sonra hiç para ödemeyim diye düşünüyorsun ama öyle bir şey de yok sen öyle yaparsan nasıl para kazanacak adamlar babasının hayrına yapmıyor ya üyeliğin bittiğinde oyunlar kilitlenir üyeliğini yenilediğin zaman aktif hale gelir.

Saçma değil üyelik bitmiş sen bedavaya oynamak istiyorsun öyle dünya yok bir kere vereyim sonra hiç para ödemeyim diye düşünüyorsun ama öyle bir şey de yok sen öyle yaparsan nasıl para kazanacak adamlar babasının hayrına yapmıyor ya üyeliğin bittiğinde oyunlar kilitlenir üyeliğini yenilediğin zaman aktif hale gelir.
Saçma değil ki, normal olan bu. Aylık üyelik. Netflix'te bir filmi indirdikten sonra üyeliğin bitince izleyebilir musun?
Hocam 30TL vermişsin üstüne ömür boyu kullanım istiyorsun.
Evet, üyeliğiniz boyunca her oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Nesi saçma? Aylık belli bir ücret karşılığında kaliteli oyunları yüksek ücret ödemeden oynayabiliyorsun. Üyelik bitiminde de haliyle oyunlara giremiyorsun. Hayrına yapmıyorlar.
O kadar bilgisayarımı açık bırakıyorum internet harcıyorum oyunlarda o kadar seviye atlıyorum geliyor açılmıyor oyun bitince. Bu saçma geliyor ama sizde haklısınız ne diyim yani.
Evet, üyeliğiniz boyunca her oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Nesi saçma? Aylık belli bir ücret karşılığında kaliteli oyunları yüksek ücret ödemeden oynayabiliyorsun. Üyelik bitiminde de haliyle oyunlara giremiyorsun. Hayrına yapmıyorlar.
30 TL olduğunu yeni gördüm olabilir bence biraz garip geldi ama.

O kadar bilgisayarımı açık bırakıyorum internet harcıyorum oyunlarda o kadar seviye atlıyorum geliyor açılmıyor oyun bitince. Bu saçma geliyor ama sizde haklısınız ne deyim yani.

30 TL olduğunu yeni gördüm olabilir bence biraz garip geldi ama.

Üyelik sisteminin olayı bu. Microsoft sana bütün oyunları sonsuza kadar sahip olmanı mı sağlayacak 30 TL'ye? Asıl saçma olan bu olur. Nasıl Netflix'te bir dizinin ortasında iken üyelik bitince saçma demiyor isek Game Pass içinde demeyiz.
adamlar 10 dolar olan hizmeti 30 TL'ye veriyor hala bir şikayet. 😀 10 dolar= 100 TL'den fazla hatırlatayım.

Geri
Yukarı