Xbox Game Pass'den indirilen FH4 farklı hesaptan girilirse tekrar indirme yapar mı?

idrcyhn

Centipat
Daha fazla  
Xbox Game Pass PC aldım Forza Horizon 4 indirdim. Başka bır Xbox Game Pass'i olan hesaba geçeceğim. O hesaba gecınce tekrar indırmek zorunda mıyım FH4'ü?

Xbox Game Pass PC aldım Forza Horizon 4 indirdim. Başka bır Xbox Game Pass'i olan hesaba geçeceğim. O hesaba gecınce tekrar indırmek zorunda mıyım FH4'ü?

Hayır.
Ne saçma sapan sorular bunlar ya? Steam Origin vs. tekrar indirmeni istiyor mu? Microsoft neden istesin? Buraya konu açmadan önce araştır cevap bulamıyosan konu aç fikirlerimize danış. Gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanların bilgiye ulaşmasını engelliyorsunuz.

Hayır.
ne saçma sapan sorular bunlar ya? Steam Origin vs. tekrar indirmeni istiyor mu? Microsoft neden istesin? Buraya konu açmadan önce araştır cevap bulamıyosan konu aç fikirlerimize danış. Gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanların bilgiye ulaşmasını engelliyorsunuz.

Evet indirmene gerek yok.

Tamam teşekkürler.

Hayır.
Ne saçma sapan sorular bunlar ya? Steam Origin vs. tekrar indirmeni istiyor mu? Microsoft neden istesin? Buraya konu açmadan önce araştır cevap bulamıyosan konu aç fikirlerimize danış. Gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanların bilgiye ulaşmasını engelliyorsunuz.

Kardeşim adam gayet normal bir soru sormuş her şeyi terslemenize gerek yok. Sinirlenip sinirini forumdaki insanlardan çıkaran tayfadan bu da.

Evet indirmene gerek yok.

Bak adam ne güzel normal bir cevap vermiş sende böyle cevap versen olmaz mıydı?
Çok zor değil her insan bunu diyebilecek zekaya sahip bence.

Geri
Yukarı