Xbox Game Pass'e abone olmak mantıklı mı?

Teapot

Centipat
Daha fazla  
Xbox Game Pass 100'den fazla oyun verdiğini söylüyor ilk üç ay için 5,90 TL ardından "üç ayda bir" 44,99 TL olduğu belirtiliyor. Oyunlara da biraz göz gezdirdim bayağı güzel oyunlar veriyor. Sizce abonelik almak mantıklı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Game Pass 100'den fazla oyun verdiğini söylüyor ilk üç ay için 5,90 TL ardından "üç ayda bir" 44,99 TL olduğu belirtiliyor. Oyunlara da biraz göz gezdirdim bayağı güzel oyunlar veriyor. Sizce abonelik almak mantıklı olur mu?
Gayet mantıklı. Bugün evden dışarı adım atsan 20 lira çıkıyor cepten en az. 6 lira hiçbir şey. 3 ay sonra devam etmem derseniz de üyelik başlangıcını yapıp hesabından yinelenen ödemeyi kapat. 3 ay sonra otomatik kapanır.

İlgini çeken 1 tane oyun bile olsa 6 TL çok makul bir fiyat bence. Ben satın aldım ve şuanda bir sürü farklı oyun oynuyorum. Sorunları var mı dersen elbette var mesela indirme hızı Microsoft'un serverlarına göre değişiyor. Bazı oyunlar "Microsoft Edition" olarak gelmiş ve normal pakete göre daha kötü düzeyde gibi gibi. Sonuç olarak evet mantıklı :).

Gayet mantıklı. Bugün evden dışarı adım atsan 20 lira çıkıyor cepten en az. 6 lira hiçbir şey. 3 ay sonra devam etmem derseniz de üyelik başlangıcını yapıp hesabından yinelenen ödemeyi kapat. 3 ay sonra otomatik kapanır.
Üyeliğe devam ederim diye düşünüyorum çünkü 3 ayda bir 45 TL çok yüksek bir fiyat değil. Ancak insan inanmakta zorlanıyor. Gears 5' in şuan ki Steam fiyatı 92 TL Game Pass de 6 TL'ye sahip oluyorsun ki Gears gibi bir sürü güzel oyun var.
Kampanya bitince PC için 14.99 Konsolda 29 sanırım. Çok mantıklı bence
Kampanya bitince 3 ayda bir 45 TL yazıyor. PC için konuşuyorum.

Üyeliğe devam ederim diye düşünüyorum çünkü 3 ayda bir 45 TL çok yüksek bir fiyat değil. Ancak insan inanmakta zorlanıyor. Gears 5' in şuan ki Steam fiyatı 92 TL Game Pass de 6 TL'ye sahip oluyorsun ki Gears gibi bir sürü güzel oyun var.
3 ayda bir değil o, ayda 1 "45 TL " 🙂

Dosya Ekleri

• unnamed.png
    unnamed.png
    120,8 KB · Görüntüleme: 40

Alırsan beni ekleyebilirsin istersen. Kullanıcı adım: aerolona

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı