Oyun Xbox gamepad alınır mı?

monsantres

Picopat
Daha fazla  
Nereden alacağım konusunda konu açmıştım fakat farklı bi konu da tereddüte düştüm.
Halihazırda bir dualsense e sahibim. Ama gerek görünüşü ve ergonomisi olsun tuş hissiyatları olsun bir xbox kontrolcüsü almak istiyorum. dualsense 3. senesini doldurdu ve deformeler başladı, yenisini almak istememin de bir sebebi bu.
Dualsense'i satmayacağım artıdan almak istiyorum. Şuan her tuşu fonksiyonel.

Şuan xbox gamepad almak mantıklı olur mu?

Fiyatına değer mi onu siz belirlersiniz ne kadar oynarsanız ama ben almıştım 1700 TL'ye ve şu an gayet memnunum gerek titremesi gerek ergonomisi uyumluluğu ve kablo ve pil ile de oynayabiliyorsunuz ama bence kablo alın kafanız rahat olsun tabii yine sizin tercihiniz.

Olmaz. Dualsense birçok anlamda daha gelişmiş teknolojilere sahip. Ancak kozmetik sizin için önemliyse, sanırım, Xbox Controller'lar yapıları gereği epey dayanıklı oluyor.

Ergonomi olarak Xbox daha üstün bir gamepad. Teknolojiler olarak rakibinden geri kalıyor ama ergonomi her şeyden önemliyse sizin için, alınabilir. İki tane var elimde, memnunum ben. Ürünün orijinal olmasına dikkat edin, yakın zamanda aldığım bir Xbox kolunun seri numarası kaydedilemeyince MS'i arayıp öğrendim ki ürün yenilenmiş ürünmüş ve seri numarası da kayıtlıymış halihazırda. Amazon satıcılı tavsiye ederim.

Ben de Xbox controller almak istiyorum açıkçası özellikle GeForce NOW ve Game Pass xCloud için ve tabi PC için. Şunu sorabilir miyim hem kablolu hem kablosuz kullanabiliyor muyuz?

Ben programlarla uğraşmamak için ve ergonomisi için Xbox tercih ettim ama elde tutuşu, özelliklerinden daha önemsiz diyosanız ve program kullancaksanız DualSense.

Yeni konular

Geri
Yukarı