Xbox gamepad PC için alınır mı?

Sorun nadiren çıkar. Çıksa da iade ettiğinizde yenisini gönderirler. PC' de alınacak en iyi kumanda budur. Garantisi devam ederken benim kumandamın sol sticki bozulmuştu yenisini gönderdiler. Kardeşimin de RB tuşu içine göçüyordu ona da yenisini gönderdi Microsoft Türkiye.

Alınır. DualShock almamaya bak sen, şayet Windows üzerinde DualShock kullanmak biraz sakat iş fakat Xbox kumandasının driverları Windows'a gömülü olduğu için hiçbir sorun olmaz.

Selam, bu gamepadi almayı düşünüyorum. Bir sorun çıkar mı kronik vs. yoksa güvenilir mı fiyatı biraz uygun da o yüzden soruyorum?

Alınır PC için on numara bir gamepad. Ben geçenlerde aldım Microsoft hesabıma ekledim ve 3 yıl garantisi var görünüyor. Yukarıda belirtildiği gibi garanti süresince bir sıkıntı olursa birçok kişi tamir yerine doğrudan ürün değişimi yaptıklarını yazıyor.

Can Sungur detaylı bir gamepad videosu çekiyor isterseniz onu bekleyin ama aceleniz varsa ve başka marka almak istemiyorsanız alın geçin, uzun süredir 8. nesil versiyonunu kullanıyorum çok fazla yere düşürdüm ona rağmen bir sıkıntısı yok.

Geri
Yukarı