Çözüldü Xbox gamepad çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EfeOzcann

Decipat
Yer
Bornova
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün akşam sapasağlam bırakmıştım her şeyi çalışıyordu şu anda sadece ortadaki Xbox tuşu çalışıyor pilini değiştirdim her şeyi yaptım ama olmadı bunun nedenini bilen var mı?

Çözüm
Pil yokken kablo ile takıp deneyin.

Sorunum çözüldü Xbox desteğe sordum konsolu önündeki güç düğmesinden 10 saniye basılı tutup kapatın ardından konsolun fişini çekin ve 5-10 dk bekleyin. Ardından kablolarını bağlayıp açınca sorun düzelecektir. Teşekkür ederim.
Bağlantı sorunu olabilir. Kablo ile de denediniz mi?

Hemen deniyorum ama sadece Xbox tuşu çalışıyor.

Hala aynı ama kumanda açılırken ben bayağı fazla 3 çizgiye basmıştım ondan olabilir mi çünkü dün sağlamdı ama şimdi fark ettim ki klavye açıkken sol analog tuşu çalışıyor ama ana menüde vs çalışmıyor.

Sorunum çözüldü Xbox desteğe sordum konsolu önündeki güç düğmesinden 10 saniye basılı tutup kapatın ardından konsolun fişini çekin ve 5-10 dk bekleyin. Ardından kablolarını bağlayıp açınca sorun düzelecektir. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dün akşam sapasağlam bırakmıştım her şeyi çalışıyordu şu anda sadece ortadaki Xbox tuşu çalışıyor pilini değiştirdim her şeyi yaptım ama olmadı bunun nedenini bilen var mı?

Dostum şu an aynı sorunu yaşıyorum, sadece ortadaki Xbox tuşu çalışıyor. Nasıl çözüm sağladın? Rica ediyorum, yardımcı olur musun?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı