Xbox gamepad nesil farkı

XBOX ONE X - S Series 9.Nesil Robot White Controller Kablosuz Kol Fiyatları ve Özellikleri hocam burada 9. nesil (en son) kontrolcü daha ucuz. İsterseniz buradan alın. Sorularınıza gelecek olursak kontrolcü pil ile çalışıyor isterseniz şarj kiti alıp bataryalıymış gibi de kullanabilirsiniz ama gerek yok bence şarjlı pil işinizi görecektir. Kablolu ya da Bluetooth ile bağlayabilirsiniz.

Teknosa'dan almayı düşünüyorum. Kablo ile geliyor mu? Şimdilik 800₺ param var, adaptör ve batarya alırsam 600₺ civarı ekleniyor. Kablolu ve pilli kullanmayı düşünüyorum çok param yok. Ayda 400₺ civarı biriktiriyorum onları da alırım.

Teknosa'dan almayı düşünüyorum. Kablo ile geliyor mu? Şimdilik 800₺ param var, adaptör ve batarya alırsam 600₺ civarı ekleniyor. Kablolu ve pilli kullanmayı düşünüyorum çok param yok. Ayda 400₺ civarı biriktiriyorum onları da alırım.
Zorlarsan scuf gaming almani oneririm.Fiyat cok degismiyor.

Ben aldım 9. Nesil, gayet memnunum. Kusursuz çalıştığını söyleyebilirim. Oynanılan oyununda tam desteği var ise PC'yi tam bir konsol yapıyor diyebilirim.

Evet kullanabilirsin. Ama controller pili adeta içiyor bu yüzden şarjlı pil almanı öneririm. Duracell ya da GP işini görür.
Benim bütçem özel piline ve Bluetooth adaptöre yetmiyor. Kablolu ve pilli kullanabilir miyim ?
Ayrıca belirtmemde fayda var yanında kablo çıkmıyor. Type-C kabloya ihtiyacın var kablolu kullanmak istiyorsan. Telefon şarj kablosu işini görecektir.

Evet kullanabilirsin. Ama Controller pili adeta içiyor bu yüzden şarjlı pil almanı öneririm. Duracell'ya da GP işini görür.

Ayrıca belirtmemde fayda var yanında kablo çıkmıyor. Type-C kabloya ihtiyacın var kablolu kullanmak istiyorsan. Telefon şarj kablosu işini görecektir.

Hepsiburada'da Duracell'e ait şarj makinesi buldum yanında pil de geliyor ayrıca kablo da alacağım. Yeterli mi?

1 aydır günlük takribi 2 saat kullanıyorum, henüz pilini bitiremedim. Bende pilli kullanıyorum, bence gayet yeterli.

Xbox'ın iddia ettiğine göre tek şarj ile (1400 mAh) 30 saat kullanım sunuyor. Ben 2000 mAh şarjlı pil kullanıyorum bu da ortalama 45-46 saat kullanım demek. Günde kaç saat oynadığına bağlı olarak değişiyor tabi yeterli olup olmaması. Ben tatil dolayısıyla günde 10-12 saatlere kadar çıktığım oluyor haliyle 3-4 günde şarjı bitiyor. Sen 2 saat kullandığın için bitmiyor.

Geri
Yukarı