Xbox Gamepad vs DualShock 3

RML

Hectopat
Yer
Miklagård
Merhaba bilgisayarım için 2. el bir gamepad arıyorum. Önce DS3'e baktım fakat sonra çoğu kişi Xbox 360 kolunu al hem sorunsuz çalışır hem daha iyi dediler ama kararsız kaldım. Sizce hangisi daha ergonomik ve sorunsuz çalışır ?

Ergonomik falan bilemem ancak, PlayStation her dönemde en iyi kolları üreten marka oluyor bence. Ayrıca ben alıştığımdan mıdır bilmiyorum şu anaologun üstte olması çok sinirimi bozuyor. Bu arada DS3 için de programla rahat bağlanıyor diye biliyorum ben, kısaca ben DS3'ü seçerdim ama alışkanlık ve tercih meselesi.

Ergonomik falan bilemem ancak, PlayStation her dönemde en iyi kolları üreten marka oluyor bence. Ayrıca ben alıştığımdan mıdır bilmiyorum şu anaologun üstte olması çok sinirimi bozuyor. Bu arada DS3 için de programla rahat bağlanıyor diye biliyorum ben, kısaca ben DS3'ü seçerdim ama alışkanlık ve tercih meselesi.
Program ile bağlanılabiliyor diye okumuştum bende. Sanırım DS3 alacağım elim ona alışkın zaten.

Program ile bağlanılabiliyor diye okumuştum bende. Sanırım DS3 alacağım elim ona alışkın zaten.
DS4 için DS4Windows programını kullanıyorum. Kurulum sırasında yanlış hatırlamıyorsam iki seçenek çıkıyordu, biri DS4 kullanacaksan, diğeri farklı veya eski kollardan kullanacaksandı (sanırım). Bir yükleyip bakın derim.

Geri
Yukarı