Xbox Gamepass Ultimate varken Live Gold alınırsa ne olur?

Liber Pater

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar; konsol ile birlikte gelen üyeliğim sona ermek üzere bende bu sebepten ötürü uzatmak istiyorum internette Live Gold'un ve Game Pass'in, Game Pass Ultimate alınınca Game Pass Ultimate'e dönüştüğünü gördüm, bunun tam tersi yapılabilir mi? Yani elimde Game Pass Ultimate varken Live Gold alıp bunları birleştirebilir miyim? Arada yaklaşık 50 TL fiyat farkı var çünkü. Bir de bazı mağazalarda hala 12 aylık Live Gold görüyorum bunları almam sorun yaratır mı? 24 aylık Live Gold alsam bunları birleştirip kullanabilir miyim?

Hocam, Gamepass Ultimate varken gerek yok. Bazı sitelerde eski 12 aylık Live Gold aboneliği satılıyor. Güvenli bir site ise alın. Gamepass varken Live Gold alırsanız Ultimate gibi olur. 24 aylık olanı görmedim.

Hocam, Gamepass Ultimate varken gerek yok. Bazı sitelerde eski 12 aylık Live Gold aboneliği satılıyor. Güvenli bir site ise alın. Gamepass varken Live Gold alırsanız Ultimate gibi olur. 24 aylık olanı görmedim.

Sormak istediğim o değildi. Şu an elimde Gamepass Ultimate mevcut, bunun üzerine Live Gold eklersem bu Gamepass Ultimate olur mu? 2 adet 12 aylık Live Gold alıp 1 aylık Gamepass Ultimate'e eklersem 25 aylık Gamepass Ultimate mi elde ederim?

Olmaz hocam. Live Gold sadece Online oyun oynamak için kullanılan bir servis. Gamepass Ultimate zaten aylık olarak iptal edene kadar yeniler.

Sormak istediğim o değildi. Şu an elimde Gamepass Ultimate mevcut, bunun üzerine Live Gold eklersem bu Gamepass Ultimate olur mu? 2 adet 12 aylık Live Gold alıp 1 aylık Gamepass Ultimate'e eklersem 25 aylık Gamepass Ultimate mi elde ederim?
Yeni hesap açıp Live Gold alın. Live Gold üstüne Game Pass Ultimate alın. Bildiğim kadarıyla Game Pass Ultimate varken Live Gold alırsanız örnek veriyorum 12 aylık Live Gold aldınız bu +4 ay Game Pass Ultimate oluyor sanırım.

Son düzenleme:
Yeni hesap açıp Live Gold alın. Live Gold üstüne Game Pass Ultimate alın. Bildiğim kadarıyla Game Pass Ultimate varken Live Gold alırsanız örnek veriyorum 12 aylık Live Gold aldınız bu +4 ay Game Pass Ultimate oluyor sanırım.
Gamepass ultimate bitince yapsam sorun olur mu yeni hesap acmak yerine?

Gamepass ultimate bitince yapsam sorun olur mu yeni hesap acmak yerine?
Bu konu hakkında kesin fikrim yok. Bazısı olur diyor bazısı olmaz diyor. Yeni hesap açmak avantajlı olur. Game Pass ultimate sürüme 45 lira değil 6 lira vermiş olursunuz. Hesabınızda olan ilerlemeler gitmesin diye yeni hesap açmak istemiyorsanız çözümü basit. Game Pass olan hesabı giriş Xbox yapıp şu an kullandığınız hesabı Game Pass Ultimate varmış gibi kullanabilirsiniz. Yeni hesap açmak her türlü avantajlı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı