Xbox için oyun tavsiyesi

medya7beni

Hectopat
Mediamarkt'tan Xbox one S 500 GB tek kollu modeli 999 TL'ye aldım. Ayrıca yanında FIFA 18 oyununu da aldım. Başka hangi oyunları önerirsiniz. Bu arada eğer Mediamark'tan uzaktan bir şey alacaksanız iki kere düşünün Aras kargoyla çalışıyorlar. Ürünümü 11 gün gibi bir sürede aldım ki eve de getirmediler ben gidip kendim aldım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence birkaç aylık game pass ile, Rise of the Tomb Raider, The Division, Saints Row 4, Halo 5, Fallout4 ve Sea of Thieves oyunlarını oynayabilirsiniz.

Teşekkür ederim önerileriniz için gamepass var şuanda şöyle bir sorum olacak. Gamepassle yükledigim oyunlar aboneliğim bitince oyunlar siliniyor mu, yoksa aboneliğimi yenileyince mi girebiliyorum ? Aynı zamanda Ea Access de mevcut onun aboneliği otomatik mi oluyor ? Yani her ay kendi kesiyor mu onu kapatabiliyor muyuz istedigim zaman yenilemek istiyorum da .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı