Çözüldü Xbox indirimleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hammqq

Hectopat
Merhaba, Microsoft Store üzerinden bazı Yakuza oyunlarını indirimde almayı planlıyorum; fakat daha önceden çok alışveriş yapmadığımdan, süreci tam anlayamadım.
Şimdi Store da bir indirim var ama, hem oranı öncekilere kıyasla çok düşük, hem de sarı yazıyla Game Pass ile indirim diyor. Bunun normal indirimle bir alakası var mı? Veya normal indirimin gelip gelmeme sürecini etkiler mi? Ek olarak Price Tracker'larda şu an olan indirim gözükmüyor.

ssss.png

Çözüm
Normal indirimle alakası yok, gelip gelmeme sürecini etkilemez. Gamepass'e sahip olduğunuz için size özel bir indirim mevcut.
Merhaba, Microsoft Store üzerinden bazı Yakuza oyunlarını indirimde almayı planlıyorum; fakat daha önceden çok alışveriş yapmadığımdan, süreci tam anlayamadım.
Şimdi Store da bir indirim var ama, hem oranı öncekilere kıyasla çok düşük, hem de sarı yazıyla Game Pass ile indirim diyor. Bunun normal indirimle bir alakası var mı? Veya normal indirimin gelip gelmeme sürecini etkiler mi? Ek olarak Price Tracker'larda şu an olan indirim gözükmüyor.

Eki Görüntüle 1749510
Gamepassle düşüyor demek diye biliyorum.

Gamepassle düşüyor demek diye biliyorum.
Valla, ödeme kısmında dahi onla alakalı bir şey demiyor.

Aboneliklerinize bakar mısınız? Çünkü Gamepass ile yükle yazısı da çıkıyor. Çok garip doğrusu. Normalde çıkmıyor diye biliyorum.
Kusura bakmayın ya, kendi kendine çekmiş otomatik ödeme olduğundan. Vaktinizi aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı