Xbox kolu alınır mı?

chabychan

Decapat
Daha fazla  
Bu ayın 25 gibi Xbox 9. nesil kontrolcü sipariş etmeyi düşünüyorum Amazon'dan. Yorumlarına baktım çok övüyorlar. Tavsiye eder misiniz artısı veya eksisi nelerdir? Kullanma fırsatı olanlar yorum yazsın please benim için önemli.

Not olarak fiyatı konusunda yorum yapmayın, benim için uygun Türkiye'de yaşamadığım için.

Bu ayın 25 gibi Xbox 9. nesil kontrolcü sipariş etmeyi düşünüyorum Amazon'dan. Yorumlarına baktım çok övüyorlar. Tavsiye eder misiniz artısı veya eksisi nelerdir? Kullanma fırsatı olanlar yorum yazsın please benim için önemli.

Not olarak fiyatı konusunda yorum yapmayın, benim için uygun Türkiye'de yaşamadığım için.

PC için alacaksanız Xbox kolu gerçekten nimettir bana göre, çok rahat bağlanabiliyor ve gayet konforlu bir kol. Bence alınır.
benim için uygun cümlesi beni bitirdi :(

Tabii ki de alınır PS koluna göre daha rahat olduğunu söylüyorlar artı olarak eklenebilir kullanan arkadaşlar daha iyi bilir tabii herhangi bir eksisi yok bazıları pilden rahatsız alın gitsin hocam hayırlı olsun

Konudan alakasız nerede yaşıyorsunuz ve fiyat ne kadar?

8.nesil kullandım o yüzden yorum yapmam pek doğru olmaz ama yapayım yine de.İlk öncelikle alan arkadaşların aklında tuş kombinasyonu biraz sıkıntılı geliyor,ben ps kolu kullanıcısı olarak gayet erggonomik hatta ps'nin kolundan daha rahatr dersek yalan olmaz sanırsam.Anologlar dayanaklı pek drift gibi sorunlar gözükmüyor ve anologlar kolay kolay soyulmuyor,soyulsa bile ps kolu gibi rahatsız etmiyor.Pil konusuna gelirsek bence pille kullanmak daha ergonomik ve rahat.Kalitesine dieyecek bir şey yok zaten.

Bu arada alacaksanız yanına 2'li Duracell şarjlı pil ve 1 tane pil şarj aleti alın. Aktif olarak kullanacaksanız yıllık pil masrafınız çok olur, dediğim şekilde yaparsanız ortalama 300 TL'ye sınırsız kullanırsınız.

Tabii ki de alınır PS koluna göre daha rahat olduğunu söylüyorlar artı olarak eklenebilir kullanan arkadaşlar daha iyi bilir tabii herhangi bir eksisi yok bazıları pilden rahatsız alın gitsin hocam hayırlı olsun

Konudan alakasız nerede yaşıyorsunuz ve fiyat ne kadar?
Azerbaycan ve fiyatıda sizin kurla 870 TL civarı düz 900 TL diyelim.

82 Azerbaycan manatı falan yapıyor sanırım çevirince yani bu size göre pahalımı yoksa ucuzmu oluyor hocam?
Hocam bizdeki satış fiyatı 140 manatdan başlıyor 180i görüyor gümrük vergisinden dolayı. Bireysel olarak aldığın zaman çok uyguna geliyor ve Amazonda şuan 49.50$ fiyatı.

Şahsen PS4 sahibiyim. İki adet kol da var hazırda. Ama tasarımı hoşuma gittiği için Xbox kolunu da sipariş ettim. Ama 3-5 gün denediğimde bir rahatsızlık yaşadım ne yazık ki. Kolu tutarken RT(R2) ve LT(L2) tuşlarına çok güzel oturuyor parmaklar. Ama RB(R1) LB(L1) tuşlarına ulaşmakta biraz parmaklarımı fazla büktüğümü hissettim. LB ve RB bana sanki tetik tuşlarından çok fazla yukarıda geldi. Lb'ye basarken tuşa tam anlamıyla değil de biraz altına ancak yetişebildiğimi fark ettim. Bu yüzden mecbur iade ettim kolu. Şahsi fikrim DualSense alman yönünde.

Geri
Yukarı