Xbox kolu garantiye göndermek için kargo kodu gelmedi

Han Soloo

Hectopat
Daha fazla  
9. nesil Xbox gamepadim var. Drift problemi için garantiye vereceğim ama Microsoft'un göndereceği mail gelmedi. UPS'den kurye çağırınca hangi kodu vereceğim? Sipariş numarasını versem olur mu?

Ekran görüntüsü 2023-09-07 012450.png

9. nesil Xbox gamepadim var. Drift problemi için garantiye vereceğim ama Microsoft'un göndereceği mail gelmedi. UPS'den kurye çağırınca hangi kodu vereceğim? Sipariş numarasını versem olur mu?

Eki Görüntüle 1934788
Ürünü tek başına kol oalrak aldıysan ve 3 ayı geçtiyse garantisi yok artık. Microsoft konsolla gelmeyen kolların garantisini 3 ay olarak servis ediyor.

Ürünü tek başına kol oalrak aldıysan ve 3 ayı geçtiyse garantisi yok artık. Microsoft konsolla gelmeyen kolların garantisini 3 ay olarak servis ediyor.

Bu olay yeni mi çıktı hocam? Geçen sene aldığım kolun 2 yıl garantisi vardı. Bu yıl aldığım kolun 1 yıl garantisi var. Seçimden önce aldım. Şimdi ben garantiye göndermek isteyince daha 1 yıl garanti görünmesine rağmen kabul etmeyecekler mi?

Bu olay yeni mi çıktı hocam? Geçen sene aldığım kolun 2 yıl garantisi vardı. Bu yıl aldığım kolun 1 yıl garantisi var. Seçimden önce aldım. Şimdi ben garantiye göndermek isteyince daha 1 yıl garanti görünmesine rağmen kabul etmeyecekler mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamların keyfine göre hocam. Videoyu izle. Anlarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Anladığım kadarıyla bu işgüzarlığı yapanlar Microsoft Türkiye çalışanları ve yetkilileri. Mutlaka bir çıkarları vardır. Microsoft'un bu durumdan haberi bile olduğunu sanmıyorum. Globale bu konuyu mail ve ticket atıp sormak lazım.

Ayrıca cihazı kayıt etmemişler. Kayıt ettikten sonra sıkıntı çıkarma şansları yok çünkü direkt global siteye bağlı. Oradaki veriye göre işlem yapmak zorundalar.

Gece Xbox globale ticket attım. Cevap gelmiş. Sadece Türkiye değil, bütün dünyada 3 aya indirmişler hocam. Eskiden kayıt edilen cihazların garantisi olduğu gibi devam ediyormuş. Yeni cihazlar 3 ay olmuş. Yani Türkiye ile bir alakası yok. Yabancı kaynaklarda da böyle yazıyor.

Geri
Yukarı