Xbox kolu garantiye göndermek için kargo kodu gelmedi

Gece Xbox globale ticket attım. Cevap gelmiş. Sadece Türkiye değil, bütün dünyada 3 aya indirmişler hocam. Eskiden kayıt edilen cihazların garantisi olduğu gibi devam ediyormuş. Yeni cihazlar 3 ay olmuş. Yani Türkiye ile bir alakası yok. Yabancı kaynaklarda da böyle yazıyor.

Bir sıkıntı olur mu hocam?

1694120237642.png

Sıkıntı olmaz da sınırlı garanti şartlarını karşılamanız gerekiyor. Yoksa sıkıntı çıkarıyorlarmış. Fotodaki bölümden sınırlı garantiye tıklayınca neler olduğu yazıyor. Ben de dün gece korkuyla epey araştırdım. Cihazımda problem yok ama garantiye gönderesim geldi :D

Sıkıntı olmaz da sınırlı garanti şartlarını karşılamanız gerekiyor. Yoksa sıkıntı çıkarıyorlarmış. Fotodaki bölümden sınırlı garantiye tıklayınca neler olduğu yazıyor. Ben de dün gece korkuyla epey araştırdım. Cihazımda problem yok ama garantiye gönderesim geldi :D

Hocam müşteri temsilcisini aradım ve gelmesi gereken maili yolladılar. UPS'den kargoya verdim 1 hafta içerisinde sıfır ürünle değiştirdiler. Yeni cihazların garantisi 3 ay olmuş muhabbeti bende gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı